Переможниця “Холостяк-12” Катерина Лозовицька показала світлину зі своїм новим бойфрендом – вдягла по моді

З моменту виходу фіналу на телеекрани проєкту "Холостяк-12" пройшло чимало часу. Колишні Алекс Топольський та Катерина Лозовицька обірвали будь-які зв'язки та перебувають в інших стосунках.

Цікаво спостерігати, як на власних очах відбувається зародження світлого та щирого кохання на екрані телевізора. З 2011 році бажані холостяки країни приходять на проєкт, аби відчути незабутні емоції від побачень та отримати певний досвід.

Переможниця Холостяка-12 Катерина Лозовицька, на жаль, не змогла побудувати майбутнє з Алексом. Ба більше, вона стверджує, що йому пора подорослішати. Його цікавив більше він сам, аніж дівчина, а їй хотілося уваги, надійного тилу та підтримки. Тому, не жалкує, що тоді вирішила розірвати ці стосунки.

Катерина Лозовицька
Катерина Лозовицька

Катерина Лозовицька показала світлину зі своїм новим бойфрендом

Катерина зізналася, що так, наразі вона змогла зустріти нового чоловіка. Стверджує, що зараз відчувається в захисті та гармонії. Проте обличчя свого обранця показувати не наважувалася. Відомо, що цей таємничий, родом з України, але проживає в Польщі.
Але у своїх Insta-stories змогла засвітити першу спільну фотографію з бойфрендом.

На світлині знову приховала його обличчя, тому прихильники змогли роздивитися лише силует чоловіка та колір його волосся, який гармонійно поєднується з кольором дівчини. Пара ходила по магазинах й Лозовицька сама взялася за стиль свого коханого.

“Під закриття торговельного центру. Сьогодні вдягли другого котика”, – підписала Лозовицька.

Катерина Лозовицька показала світлину зі своїм новим бойфрендом

Дівчина додала, що поки їй комфортно, вона має розумнішого за неї чоловіка, в якого завжди може запитати поради чи попросити про допомогу. Проте про весілля думати ще зарано.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.