“Зрозуміла, що погладшала”: Катерина Кухар після довгого мовчання з’явилася з гучною заявою – вигляд не той

Суддя "Танців з зірками", прима-балерина, заслужена артистка України Катерина Кухар після зникнення з України нарешті показала себе в мережі. Жінка стверджує, що за цей час погладшала.

Зникнення з публічного простору неабияк хвилювало прихильників творчості танцівниці. Юзери соціальних мереж моніторили її сторінки, аби дізнатися, де зараз перебуває зірка та чим вона займається. Проте з початку з війни жінка була досить пасивною у своєму блозі.

Все змінилося, коли після довгого мовчання Катерина Кухар вперше вийшла на сцену зі своїм чоловіком Олександром Стояновим в США з виставою “Лісова пісня”. Зіркове подружжя виступило в Сіетлі, що в штаті Вашингтон. Вважають своєю місією, щоб світ знав про українську культуру та її мистецтво. Глядачі вечора були приємно вражені, немов зачаровані чистим танцем, з романтичною класикою.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов
Катерина Кухар та Олександр Стоянов

Катерина Кухар розповіла, що погладшала

Після довгої перерви у своєму блозі, зірка нарешті наважилася показати себе публічному простору та продемонструвати, який вигляд має зараз.

На новому відео жінка постала з новою зачіскою та пофарбованим волоссям у більш висвітлений, каштановий відтінок. Проте, на її думку, дещо все-таки змінилося ще. Вона вважає, що за цей час трішки набрала вагу.

“Подивилася я сьогодні прискіпливо на себе у дзеркало і зрозуміла, що я погладшала. Треба терміново сідати на дієту “, – заявила Кухар.

Катерина Кухар розповіла, що погладшала

Балерини завжди мають контролювати свою вагу, харчові звички, дієту, аби на сцені виглядати розкішно. Навіть така жінка, як Катерина, яка має витончену стрункість від природи, буде намагатися схуднути й тоді, коли продовжує мати приголомшливий вигляд.

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.