Влад Яма показав, як провів вечір в Маямі у компанії Наді Дорофєєвої і Позитива: свої тепер поруч

Владислав Яма вже більше року живе у США разом з родиною і за цей час чоловік встиг пережити багато реакцій на своє рішення. Хтось приймає його рішення, а хтось ні.

У 2022 році Америка відкрила свої двері для багатьох українців, оскільки США активно підтримує нашу неньку у боротьбі за свої території та свою культуру. Саме тому цю країну обирає велика кількість українців аби перечекати поки закінчиться повномасштабна війна.

Влад Яма
Влад Яма

Насправді зараз не можна засуджувати нікого, оскільки кожен несе відповідальність за своє життя і свою безпеку. А також варто розуміти, що в цьому світі ніхто нікому нічого не повинен. Саме тому багато відомих людей виїхали за кордон. Одним з таких виявився Владислав Яма – український хореограф і танцюрист. Заради сина і дружини Влад залишився у США разом з ними. Це його рішення, яке робить більш менш щасливими двох найдорожчих людей в його житті.

Але Америка стала для українців не лише місцем для життя. А ще й можливістю творити і заявляти про себе на весь світ. Не секрет, що останній рік українські артисти їздять по всьому світу з благодійними концертами і частину коштів передають на забезпечення оборони нашої країни.

Так, наприклад просто зараз в Америці перебуває Надя Дорофєєва з Позитивом. Вони поїхали туди з концертним туром. І варто сказати, що у кожному місті зали просто заповненні людьми, а це неймовірно приємно. Здебільшого, звісно на концертах глядачами є українці, які емігрували в Америку. Але й місцеві також.

На одному з останніх концертів у Маямі гостем став і хореограф Влад Яма, який просто запалював у глядацькій залі та наспівував всі пісні. Бо вони доля нього є такими рідними та знайомими, що словами передати неможливо. Як все відбувалося Яма показав у сторіс в соцмережі instagram.

Влад Яма на концерті Дорофєєвої
Влад Яма на концерті Дорофєєвої

Видно, що людей на концерті дуже багато, а атмосфера просто неймовірна. Все ж таки Дорофєєва може запалити.

Схожі статті

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.