“Олега Винника відгамселили ковбасою в німецькому супермаркеті”: повелителю вовчиць не вдалося сховатися

Не дивлячись на той факт, що Олег Винник вже давно знаходиться в Україні, він все ще залишається одним з головних героїв повістки в українському шоу-бізнесі.

Після зникнення Олега Винника преса та глядачі тривалий час намагалися дізнатися, що ж відбувається з одним з найпопулярніших українських артистів. І лише після того, як його почали засуджувати зіркові колеги, юристка зірки дала ексклюзивний коментар, в якому повідомила, що повелитель вовчиць знаходиться на лікуванні в Німеччині, а проблеми зі здоров’ям, мовляв, почалися задовго до 24 лютого.

Квартал 95 зробив пародію на Олега Винника

Квартал 95 зробив пародію на Олега Винника

Команда зірки також неохоче спілкується з журналістами, і лише Роман Недзельський регулярно повідомляє про те, що бачив зірку, а також про передані ним автомобілі, що відправляються на передову.

Втім, Олег Винник вже стає темою для жартів, як і його колега Потап. Так, нещодавно студія Квартал 95 зробила пародію на артиста, уявивши його зустріч з українкою у німецькому супермаркеті.

За сюжетом, “Винник”, якого зіграв Степан Казанін, прийшов до магазину за продуктами. Там його побачила продавець, її зіграла Тетяна Песик. Вона спочатку дуже здивувалася, а потім видала артисту усі свої претензії.

 “Подивися на нього, ховається! А тепер мені усе зрозуміло. А я думаю, коли сюди приїхала, чого ж пенсіонерки в Німеччині такі з посмішками, з зачісками. Думала, в них пенсія велика. А виявляється, то Винник в Німеччині!” – кричала Песик.

Врешті-решт, герою неабияк дісталося у розіграній сценці. Пригадали і про Потапа та його невдачу з піснею про волонтерів.

Нагадуємо, що незадовго до початку повномасштабної війни в Україні Олег був вимушений скасувати декілька концертів через проблеми зі здоров’ям. Тоді його команда повідомляла, що співак фізично не може поступати, так як має хворобу горла. Що саме відбувалося було невідомо. Пізніше з’явилися чутки про онкологію, але найближче оточення артиста спростувало дану новину.

Хвороба знаменитості залишається великою таємницею для його шанувальниць, а деякі артисти вже поговорять про те, що Винник не збирається повертатися в Україну, адже досі ігнорує усе, що відбувається в українському інформаційному полі.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.