Анна Богдан показала новонародженого після збільшення сім’ї: “Найсильніша любов у батьків до дітей”

Переможниця проєкту "Холостяк" 11 сезону Анна Богдан показала новонароджене маля та продемонструвала, яка насправді має бути батьківська любов та ласка.

Своїх читачів в соціальній мережі Instagram турагентка отримала завдяки виходу на телеекрани реаліті-шоу “Холостяк-11” на СТБ. Михайло Заливако та Анна Богдан увійшли до списку небагатьох пар, яким вдалося зберегти стосунки після проєкту. Однак й тут ідилія тривала недовгий час, адже у 2022 році публіка отримала заяву від дівчини про закінчення їхніх стосунків.

Анна Богдан та Михайло Заливако

Анна Богдан показала новонародженого після збільшення сім’ї

Час летить з непомітною швидкістю й тепер обидвоє мають окреме життя, в якому не залишилося місця одне одному. Нещодавно підписники дізналися радісну звістку про поповнення в родині Богдан, адже дівчина стала тіткою для маленького малюка.

Нова світлина замилувала погляд юзерів соціальної мережі, де показала, яка справжня батьківська любов має панувати між новонародженою дитиною та найріднішими, які подарували їй життя. Анна повідомила, що вирішила сьогодні провести день з сім’єю й подарувати увагу маленькому Дмитру.

“Час з сім’єю, але найбільше уваги племіннику Дмитру”, – поділилася Богдан.

Анна Богдан показала новонародженого після збільшення сім’ї

На фото вона ніжно колисала хлопчика та дивилася з усією лагідністю та зі збільшеною увагою до маленького малюка. Наступний кадр показав, яка може бути любов у батьків до дитини, які по-справжньому чекали на її появу.

“Найсильніша увага у батьків до дітей”, – написала Аня.

Анна Богдан показала новонародженого після збільшення сім’ї

Та й справді, бачимо, що молодий татусь з широкими обіймами, з ніжністю та турботою тримає на руках свого сина й цілує в його маленьку голівоньку. Від таких доказів сумніву, що малюк коханий та бажаний – не виникає.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.