Катерина Репяхова назвала свого 57-річного чоловіка Віктора Павліка дідусем: правду не приховаєш

Скандали навколо цього подружжя не вщухають й досі. Все пов’язано зі спеціальною перепусткою у воєнний час Віктора Павліка, якою жінка вирішила похизуватися підписникам, проїжджаючи Південний міст Києва. Після цього інциденту користувачі накинулися на дівчину, мовляв, чим вона думала, коли публікувала дане відео.

Дружина Віктора Павліка знову заговорила про розлучення
Катерина Репяхова назвала свого 57-річного чоловіка Віктора Павліка дідусем

Зі свого боку Катерина вирішила виправдатися та визнати свою провину, адже, на її думку, всі ми люди, які ладні помилятися, але і це суттєво ситуацію не покращило. Наразі у співака забрали спеціальну перепустку, яка дозволяла перебувати на вулиці в комендантську годину, а також організатори скасували благодійний захід у Берліні, який мав відбутися на початку червня.

Катерина Репяхова назвала свого 57-річного чоловіка Віктора Павліка дідусем

Попри останні події, Репяхова повертається до свого звичного життя та надалі займається веденням свого Instagram-блогу, не зважаючи на погані коментарі публіки, з приводу скандалу.

Нещодавно показала милу світлину свого 57-річного чоловіка з маленькою онучкою на руках. Віктор ніжно обійняв малечу та позував для фото. Відомо, що внучку звати Аміна, яку артисту подарувала донька Христина.

Катерина Репяхова назвала свого 57-річного чоловіка Віктора Павліка дідусем

Дівчинка помітно підросла, адже наразі їй виповнилося 5 рочків. Усміхнена Амінка була вдягнена в красиву білосніжну сукню й такого ж кольору – бантики на волоссі та босоніжки. Сам Павлік щасливий, адже є багатодітним батьком від попередніх шлюбів та дідусем.

Популярне зараз

Схожі новини