Холостячка Злата Огнєвіч в обіймах літнього та імпозантного чоловіка в окулярах забула про Задворного: “Янгол”

Найбажаніша холостячка країни Злата Огнєвіч анонсувала особливу прем'єру пісні, яка стала для артистки дуже важливою місією, а також показала світлину зі своїм татом.

Після фіналу “Холостячки-2”, коли ситуація з переможцем Андрієм Задворним прояснилася, жінка отримала колосальну підтримку від українців та більшу впізнаваність своєї медійної персони. Наразі знаменитість активно працює над релізом нових треків і незабаром готова представити публіці ще одну свіженьку пісенну роботу.

Злата Огнєвіч натякнула на нові стосунки
Холостячка Злата Огнєвіч в обіймах літнього та імпозантного чоловіка в окулярах забула про Задворного

Злата Огнєвіч показала свого тата

У новому дописі в соціальній мережі Instagram Огнєвіч поділилася важливою подією, яка має надію, заполонить ваші серця. Співачка повідомила про вихід нової пісні “Янгол” й пояснила, чому вона для неї має особливе значення.

Розповіла, що незабаром у неї відбудеться особливий вихід треку й наголосила, що це не просто пісня, а дуже важлива місія для неї самої, усі подробиці повідомить незабаром. Златі знадобиться підтримка її фанів, сила й віддача від роботи. На світлині постала з батьком, з яким давно не бачилася, бо він допомагає пораненим і вже надивився стільки, що й годі комусь розповідати.

Також додала, що нещодавно спілкувалася з найріднішим чоловіком життя через телефон, де той сказав, що перебуватиме там до останнього, до самої незламності та переможності України. В місці, де він дуже потрібен, як і сотні фахівців медичної справи. Подякувала всім лікарям за порятовані життя, безсонні тривожні ночі та невпинну, велику та шалену працю. А Прем’єру самого треку “Янгол” варто очікувати 26 травня.

Схожі статті

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.