Дружина переможця “Голосу” Романа Сасанчина показала доньку Елізабет: у неї персикова шкіра і довжелезні вії

Роман Сасанчин відомий український співак, який став відомим завдяки шоу "Голос країни". До того ж Роман здобув дві перемоги у дитячому та у дорослому сезонах. І саме це додало йому публічності.

Здається, у своєму житті Рома все робить дуже швидко, він став відомим ще у свої 10 років, згодом хлопець лише розвивав свої навички, які він здобув на шоу. Вже у більш дорослому віці Сасанчин почав виступати на різноманітних концертах. Саме таким способом Рома заробляв на життя, і це чудово, адже бути артистом, повноцінним та затребуваним у такому віці – це вже успіх.

Так само швидко розвивається Рома й у соціальному житті. Його родина створилась у 19 років Роми. Він вже батько та люблячий чоловік. До таких важливих кроків у своєму житті та у дуже юному віці Сасанчин був готовий. Ба, більше, співак вважає, що народити дитину у молодому віці набагато краще, ніж потім. Адже, по-перше, вам легше з цим впоратися, бо діти потребують багато уваги та часу. Тобто, один з батьків має повністю віддаватися процесу виховання, а інший утримувати родину і допомагати з вихованням.

У родині Сасанчина зокрема Іванна займається дитиною, а от Рома допомагає, до того ж дуже активно та старанно. Але ще й утримує родину, адже для того, щоб виховувати маленьку дитину, потрібно багато грошей, все коштує недешево. Але Рома готовий забезпечувати свою родину, до того ж Іванна заробляє на блозі, й батьки допомагають молодятам.

Поки що важко сказати, на кого схожа маленька донька Сасанчина Елізабет, очки вона має блакитні, і це в маму, а от довжелезні вії пішли у тата. Є щось спільне, але маленька Елізабет не є копією тата чи копією мами.

Як і всі дітки Елізабет має неперевершену та гладку шкіру, без висипань та без інших помітних плям. Тож, виходить, молода мама Іванна правильно збалансувала раціон маленької донечки, і її організм все гарно засвоює та має імунітет.

Схожі статті