Володимир Дантес показався з помитою головою і заявив, що немає ніякої різниці: безлад як був, так і є

Співак, колишній чоловік Дорофєєвої Володимир Дантес на прохання підписників вирішив показатися, як виглядає з помитим волоссям, запевнивши, що кардинально після цього ситуація не змінилася.

Від природи музичний виконавець, крім прекрасного голосу та внутрішньої харизми, він володар ще й красивої зовнішності, з розкішним волоссям, яке завивається й робить гарні кучері, які більшість дівчат просто обожнюють.

Володимир Дантес вирішив показати, як виглядає з помитим волоссям, імовірно на вимогу підписників, адже запідозрювали, що чоловік набуде трішки інший облік, проте артист довів, що ситуація аж ніяк не змінилася. Бачимо, що майже на кожній світлині видніються локони з короткою зачіскою, що завиваються. Саме це волосся стало для зірки його родзинкою в українському шоу-бізнесі.

Володимир Дантес показався з помитою головою і заявив, що немає ніякої різниці

Наразі Дантес та Дорофєєва досі входять до списку нашумілих розлучень за період війни. Довго Надя сумувати не стала й незабаром представила публіці нового коханого, колишнього друга сім’ї, яким виявився Міша Кацурін. Дантес не пас задніх, а тому вихватив прекрасну жінку до своїх сіток кохання, колишню Михайла – Дашу Кацуріну. Так, саме така зміна партнерів відбулася між друзями, які спільно відпочивали, спілкувалися й ще тоді впевнені, що таємно подобалися одне одному.

Володимир Дантес і Даша Кацуріна
Володимир Дантес і Даша Кацуріна

Спочатку артистку Дорофєєву звинуватили, що розбила сім’ю Кацуріних, допоки не стало зрозумілим, що й між Вовою та Дашею теж не просто дружба та підтримка на фоні розлучень. Інколи здається, що такі реалії життя можливі лише в сценах фільмів, але ми бачимо живий приклад друзів, які наразі стали коханими для одне одного, залікувавши рани минулого.

Схожі статті