Тоня Матвієнко показала, чим її годує чоловік Арсен Мірзоян на заправці: оце так смаколики (ФОТО)

Тоня Матвієнко відома українська співачка, яка є донькою народної артистки Ніни Матвієнко. Напевно, саме через талант мами Тоня й вирішила стати артисткою, але самостійною.

Відомо, що Тоня вже багато років заміжня за співаком Арсеном Мірзояном, з яким вона познайомилась ще під час участі в “Голосі країни”. На той момент Мірзоян ще був одружений, але закохався в Антоніну, яка ще тоді не відчувала взаємного кохання до чоловіка. Це сталося само собою, адже почуття – це дуже неконтрольована річ.

Мірзоян з дружиною
Мірзоян з дружиною

Саме тому, Мірзоян вирішив розійтися зі своєю дружиною, яка народила йому двох синів. І багато років вони жили у Запоріжжі та виховували дітей. Але коли Арсен зустрів Тоню він просто втратив голову. Чоловік переїхав у Київ не маючи житла, але він одразу ж зійшовся з Антоніною. І через це він жив і продовжує жити у батьків Тоні. До того ж зі своєю тещею Ніною Матвієнко у нього склалися неймовірно чудові стосунки.

Іноді складається таке враження, що Ніна Митрофанівна інколи навіть стоїть на стороні свого зятя. Тож, у їхній родині склалися неймовірні стосунки. Та й між Тонею і Арсеном стосунки дуже гармонійні.

Оскільки їхня історія кохання почалася з такого цікавого знайомства, що їхні стосунки не можуть не бути чудовими. Саме так і зберігається вже багато років. Арсен чудовий тато і чоловік, який дарує кохання не лише Антоніні, а ще й донці Ніні.

Та багато часу вони жили окремо через війну,  а зовсім нещодавно вся родина знову возз’єдналася. Саме тому вони проводять час разом і роблять все, чого вони дійсно бажають.

Арсен годує Тоню морозивом
Арсен годує Тоню морозивом

Днями Тоня показала фото, де Арсен несе з заправки три смачних морозива, якими пригощає Тоню, себе і ймовірніше за все або доньку або тещу.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.

В’єтнамки під штани-палаццо: Віра Брежнєва показала, як виглядає жіноча італійська мода 2024 (ФОТО)

Віра Брежнєва завжди славилася фантастичним смаком при виборі одягу. Зірка здатна створити чудовий образ навіть без допомоги стилістів. А італійська мода та сотні бутиків лише сприяють експериментам!