Віталію Козловському сподобалися збільшені губи Аліни Шаманської: “Тепер є ще більше, що цілувати”

Аліна Шаманська – відома українська журналістка, блогерка, а також хороша подруга Віталія Козловського, яка любить експериментувати над своєю зовнішністю, що інколи здається навіть недоречним.

Сучасна краса – потребує жертв. Саме так переконані більшість дівчат, які в перегонах за ідеальною картинкою втрачають себе та власну неповторність. Давно доведений факт, що все більшої популярності набуває природна краса без штучності та пластичних операцій. Проте, якщо вам щось не подобається у своїй зовнішності варто лише знати у всьому міру, наважившись лягти під руку косметологів, чи хірургів.

Аліна Шаманська за своє життя не приховує, що за допомогою хірургічних втручань наважилася омолодити своє обличчя, зменшивши при цьому, відстань між верхньою губою та носом, а також зробила хейлопластику(зміна форми та розмірів губ та корекція набутих деформацій губ). За словами дівчини, наразі їй все подобається й нині, на її думку, стала виглядати молодше, свіжіше та на 10 кілограмів менше.

Віталію Козловському сподобалися збільшені губи Аліни Шаманської

Нещодавно ця красуня наважилася на ще один крок, аби знову збільшити форму своїх губ, тому у відео показала, як вони виглядали упродовж 10 годин та після п’яти днів. Помічаємо, що лише на 5 день вони трішки спухли та втратили той набряк, який мали в найперші години після процедури. Користувачі мережі двояко ставляться до таких втручань, адже одні засипали гнівними коментарями й не розуміють, навіщо таке роботи, інші навпаки підтримали.

Хороший друг, співак Віталій Козловський підтримав подругу й написав приємний коментар у її адресу:

“Зате, тепер є ще більше, що цілувати”, – зазначив Козловський.

Коментар Віталія Козловського

Схожі статті