Дружина переможця “Голосу країни” Романа Сасанчина Іванна розповіла, що її лякає у Польщі: українці зрозуміють

Іванна Сасанчин відома українська блогерка, яка є дружиною двократного переможця талант-шоу "Голос країни" і обидва рази у команді української поп-діви Тіни Кароль, яка допомагала хлопцеві.

Роман у свої 20 років дуже щаслива людина, адже у нього є все, що тільки може дарувати це відчуття. Рома артист, який має дві перемоги у головному українському шоу талантів. А також він має родину, власну, міцну родину. Його дружиною стала молода дівчина, на ім’я, Іванна, з якою хлопець познайомився у колі друзів.

Дружина Сасанчина показала маленьку донечку
Дружина Сасанчина з маленькою донечкою

І, як всі вже встигли здогадатися, ця зустріч не пройшла просто так. Адже зараз Іванна є законною дружиною Романа. До того ж свій шлюб вони уклали не лише у РАГСі, а ще й повінчалися. Адже молодята впевнені, їхнє кохання буде жити все життя. І буде чудово, якщо все так і станеться.

Тож, зараз пара виховує маленьку дитину, яку Іванна народила майже 1,5 роки тому. Роман і Іванна виховують дівчинку Елізабет, яка тішить своїх батьків. Та нині дружина Сасанчина з дівчинкою перебувають у Польщі. Здається, цей крок вони зробили через безпеку маленької донечки, адже перебувати у будь-якому куточку України нині досить небезпечно.

Оскільки Іванна є блогером, вона відверто розповідає про все, що відбувається в її житті. Так, днями дівчина розповіла, що у Польщі одна річ, яка дуже лякає її. Річ в тому, що Іванна живе недалеко від навчальної військової бази і там часто пролітають гелікоптери, які є дуже шумними. Але для українців ці звуки особливі, вони асоціюються з війною. Ми ще довго будемо сприймати звуки літаків і гелікоптерів як небезпеку для власного життя. На жаль, це факт і явище якого не позбутися.

Сторіс Іванни
Сторіс Іванни

Тож, поки що це єдина причина, яка Іванну не влаштовує у Польщі. А ще, звісно клімат, бо через нього маленька Елізабет часто почала хворіти. Це теж великий мінус, особливо для організму маленької дитини.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.