Одягнула довгу білу сукню: Тіна Кароль показалась у весільному вбранні – Дан Балан ні до чого

Тіна Кароль відома українська співачка, доля якої склалась не надто просто, адже вона більшість своїх років все тягне на собі. Виховання сина, роботу, життєві проблеми та вирішення всіх питань.

Річ в тому, що Кароль досить закрита людина, вона не розповідає нікому про свої проблеми оскільки все тримає в собі й можливо це через те, що вона Водолій за знаком Зодіаку. А Водолії завжди приховують свої проблеми та почуття. Тож, Кароль підпадає під список саме таких представників цього знаку. Навіть колись в інтерв’ю вона казала, що нікому не дзвонить навіть коли їй дуже погано.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тож, не дивно, що вона за всі роки без чоловіка Євгена Огіра, який помер від тяжкої хвороби, так і не змогла підпустити до себе якогось чоловіка. І саме тому співачка досі залишається самотньою. Хоча й здається, що її це зовсім не бентежить, вона може думати про це.

Та за все життя Кароль приписували неймовірну кількість романів з колегами, але найгучнішим був роман з Даном Баланом, який дуже активно залицявся до Тіни на всю країну. Але якщо спочатку артистка не сприймала це все серйозно, то згодом вона й сама вступила в цю гру залицянь й сприймала вже все це набагато спокійніше.

Щоправда, роману насправді так і не було, вже зрозуміло, що це гарний хід піар-команди шоу “Голос країни”. Проте стосунки Балана й Тіни насправді є досить гарними, але з дружньої сторони, а не з романтичної. Хоча з них точно могла б вийти гарна пара. Але не сталося.

Кароль у білій сукні

Так, днями співачка виступала на концерті й одяглась у білу довгу сукню, що спровокувало думки, немов зірка виглядає як наречена. І справді, така сукня дуже личить Тіні, проте заміж вона не збирається. А от Балан точно впустив свій момент. Але, як то кажуть, серцю не накажеш, тому вона обирає залишатися сама.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.