Мартиновську вже забув – Володимир Ярославський показав, з ким весело проводить час: дуже юна білявка

Володимир Ярославський став одним з провідних та найвідоміших шеф-кухарів України. І через свої досягнення він зміг стати незамінним суддею кулінарного шоу "МастерШеф".

Ярославський дуже цікава людина, своє життя він ретельно приховує. Про родину, стосунки та друзів Володимира майже нічого не відомо, він не хоче розповсюджувати своє життя, до того ж у нього й часу немає на якісь балачки. Все своє життя Ярославський проводить на кухні або на зйомках “МастерШеф”.

Володимир Ярославський
Володимир Ярославський

Тож, виходить, що Володимира оточують лише ті люди, які пов’язані з його сферою роботи. Тобто, друзями його можуть бути кухарі, підлеглі та Ектор з Ольгою Мартиновською. Ну і звісно його друзі з простого життя, можливо навіть з минулого життя, коли він ще не був доволі відомим.

Тож, гучніше за все говорять про дружбу Володимира з Мартиновською, і навіть часто приписують їм роман. Але між ними попри всі підозри лише дружба та нічого більшого. Звісно, що Мартиновська товаришує не лише з Вовою, а ще й з Ектором. А оскільки жінка доволі часто приводить із собою на зйомки доньку Віруню, яка також гарно знайома й з Ярославським, й з Хіменесом-Браво.

Саме через те, що Віруня маленька, вона потребує до себе багато уваги, й Володимир може дати їй багато уваги, погратися з нею, розповісти щось цікаве та чомусь навчити. І головне, що самій Вірі це подобається і друга мами Ярославського вона сприймає як і свого друга також.

Сторі Володимира
Сторі Володимира

Тож, з дітьми чоловік має гарні стосунки, але своїх у нього немає, і можливо колись Ярославський наважиться на усиновлення, але це теж не факт. Адже він самотній і навряд чи буде знаходити час на виховання поза своєю постійною та нескінченною роботою. Тому цю ідею він вже не так активно розглядає.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.