Переможниця “Холостяк-11” Анна Богдан здивувала публіку новиною – знайшла чоловіка з дитиною й стала мамою?

Анна Богдан, яка стала впізнаваною завдяки виходу на телеекрани проєкту "Холостяк-11" сколихнула мережу світлиною, де постала з новим чоловіком. Невже дівчина знайшла заміну Заливако?

Турагентка Анна Богдан у своєму блозі висвітлює трендові образи, життєві ситуації, нові нетипові захоплення, як от стояння на цвяхах, однак, щоб відкрила завісу свого особистого життя й годі було очікувати.

Влітку 2022 року наша красуня стала повністю вільною дівчиною та заявила, що нині вона перебуває у статусі холостячки. І яке було здивування у публіки, коли ідилія в соціальних мережах, яку пара демонструвала підписникам, одного дня завершила своє існування. Анна зізналася, що відбулося все з її ініціативи й дане рішення далося особливо важко.

Анна Богдан здивувала публіку новиною – знайшла чоловіка з дитиною й стала мамою?

Так, опублікована світлина в її Instagram дала нових приводів для чуток користувачам, адже Анна показала світлину з чоловіком, у якого, схоже, є доросла донька. До фото немає ніякого підпису, позначки чи підтвердження, що саме цей незнайомець є кандидатом на серце нашої героїні.

Анна Богдан здивувала публіку новиною – знайшла чоловіка з дитиною й стала мамою?

Відомо, що турагентка відправилася на відпочинок до сонячної Туреччини й завчасно про це сповістила, адже набиралася група до цього туру, де кожен охочий міг приєднатися. Ми можемо запідозрити, що це один з відпочивальників, який міг відправитися до моря з усіма. Тож, схоже, що красуня досі у пошуках свого чоловіка або не висвітлює свого кохання загально.

Анна Богдан зізналася – радіє від того, що змогла, як спеціаліст сфери обслуговування організувати й вивезти на деякий час відпочивати групу туристів, щоб трохи перезавантажитися та перемкнути увагу від постійних новин та подій, що кожного дня переслідують українців.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.