Чорний інтер’єр і панорамні вікна: як виглядає квартира Ольги Мартиновської, в якій немає місця Ярославському

Ольга Мартиновська відома суддя найпопулярнішого кулінарного шоу "МастерШеф". Це шоу вже неможливо уявити без Ольги та її гострих цікавих коментарів та постійної допомоги учасникам.

Мартиновська вже давно самостійно будує своє життя, єдина людина, яка постійно поруч – це її донечка Віра, заради якої Оля так багато працює та намагається створити для неї всі прийнятні умови життя. Адже дівчинка ходить на теніс та професійно займається плаванням. А все це потребує грошей, тому варто працювати, і працювати багато.

Оля Мартиновська
Оля Мартиновська

Відомо, що раніше Мартиновська жила на зйомній квартирі на станції метро Лівобережна. ця квартира була світлою та мала все необхідне. Але коли розпочалася повномасштабна війна, Ольга була вимушена залишити ці апартаменти заради безпеки доньки. І вони разом вирушили у Францію. Тому  квартиру довелося залишити.

А от за кордоном Олі було дуже важко знайти житло, але насправді, світ не без добрих людей, та й у Франції Оля має багато знайомих, які змогли їй допомогти. І не лише з житлом, а ще й з роботою.

Та з часом жінка повернулась до Києва, і звісно, вона вимушена була шукати собі нове житло, оскільки тут жінка залишилась на довго, бо стартували зйомки нового сезону “МастерШеф”.

Звісно, квартиру Оля знайшла, але вона вже зовсім не така, в якій Мартиновська з Вірунею жили раніше. Зараз вони живуть у новій квартирі, яка зроблена у чорних кольорах. Виглядає квартира дуже затишно та цікаво, але вона ще не повністю облаштована.

Квартира Олі

Так, нещодавно Оля показала свою кухню, де її Віруня вимушена снідати сидячи на столі, оскільки стільців у неї немає поки що. Але суддя “МастерШеф” вже замовила стільці та чекає поки їх привезуть та вона зможе облаштувати свою кухню так, аби вона була комфортною та зручною.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.