Переможниця “Холостяк-11” Анна Богдан вразила розкішним відпочинком в Туреччині – Заливако подібним не балував

Турагентка Анна Богдан стала широко впізнаваною серед української групи населення після появи на романтичному реаліті-шоу "Холостяк-11" й нині під особливим прицілом ока публіка спостерігає за її життям.

Робота у сфері обслуговування – відповідальна та важлива місія, адже догодити людям, подарувати їм приємні емоції та враження, а найголовніше почути кожного, ладні не всі. Туристична агентка Анна Богдан професіонал своєї справи, адже організований тур сонячною Туреччиною, з незнайомою групою туристів пройшов на славу.

У своєму Instagram Богдан поділилася з підписниками, які розкішні місця відвідала з компанією, яка потоваришувала та знайшла серед одне одного нових друзів. Анна анонсувала, що набирала людей для поїздки в тур за кордон, тому всі охочі могли приєднатися.

Розповідає, що жодна поїздка новою країною не обходиться без екскурсій, тому надала рекомендацію, на що варто подивитися, бувши в Туреччині.

“Жоден тур не обходиться без екскурсій. Хочу поділитися з вами, яке гарне місце ми відвідали. Каньйон Гейнюк – дивовижна природна пам’ятка Туреччини, яку обов’язково варто відвідати”, – поділилася Анна.

Анна Богдан вразила розкішним відпочинком в Туреччині

Додала, що вертикальні стіни пам’ятки вражають своїм забарвленням: десь чорні, десь білі, а десь взагалі чорні смугасті та зелені. Також впадає в око вода бірюзового кольору та смарагдова зелень навколо. Додала, що туристи та вона сама досі під великим враженням від побаченого та пережитого.

Анна Богдан вразила розкішним відпочинком в Туреччині

Нагадаємо, що влітку 2022 року героїня нашої статті приголомшила зізнанням, що стосункам з холостяком Михайлом Заливако прийшов кінець. В подробиці вдаватися не стала, однак розповіла, що розставання переживала досить важко.

Схожі статті