Володимир Ярославський показав, з ким крім Мартиновської снідає разом щотижня: “Недільна традиція”

Володимир Ярославський відомий український шеф-кухар та один з незмінних суддів головного кулінарного шоу України "МастерШеф". Його життя цікавить багатьох, тому Ярославський досить популярний у соцмережах.

Володимир цікавий чоловік, який вже багато чого досяг у своєму житті, але заради цього він багато працював. В його житті майже не було вільного часу, адже він або працював або навчався. І завдяки цьому чоловік досяг вершини у своїй кар’єрі. Нині чоловіка вважають найкращим кухарем у столиці, який неймовірно смачно готує восьминогів. І це правда, оскільки така інформація навіть ходить за кордоном.

Володимир Ярославський
Володимир Ярославський

Тож, коли Ярославський з’явився у “МастерШеф” він одразу зацікавив широку аудиторію, особливо жіночу. Відомо, що Володимир немає особистого бурхливого життя, адже він не закоханий та навіть не має на це часу. Але основною причиною є те, що у кухаря давно розбите серце, і він просто розчарований у тому, що може побудувати справжню родину, яка буде щасливою. Саме тому вже зараз Ярославський пообіцяв собі, що в нього не буде родини. І все своє життя він присвятить лише роботі.

Але попри це чоловікові дуже активно приписують роман з колегою Ольгою Мартиновською. Навіть попри те, що зараз ля і Володя не приховують своєї щирої дружби, їм все одно приписують любов. Адже вони разом можуть навіть спати разом в одному ліжку, але межу не переходять і не збираються.

Та  от снідає чоловік з іншими людьми. Цієї неділі в Україні відзначали День батька, і Володимир не обійшов його стороною, оскільки виклав спільне відео зі своїм батьком.

Сніданок Володимира з татом
Сніданок Володимира з татом

Виявляється у них з татом є сімейна традиція, і це сніданки у неділю. І насправді це дуже мило, адже мати певні сімейні традиції – це велика рідкість, яка є далеко не в кожній родині. І саме тому, недільні сніданки з татом – це показник цінності проведеного разом часу та загалом спілкування батька й сина.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.