“Час обирати сукню”: Катя Полтавська зачарувала Остапчука виглядом нареченої в білосніжному шовковому платті

Катерина Полтавська стала досить відомою завдяки своїм гучним стосункам з телеведучим Володимиром Остапчуком, який став для неї першим чоловіком, якого вона за 22 роки змогла покохати.

Катя працює контент-мейкером, тобто просуває різноманітні бренди і товари завдяки своїм рекламам та відео. Це робить гарні рейтинги у соцмережах, і виходить, що замовники залишаються задоволеними та можуть вирости у доході. А контент-мейкер має роботу й надалі з багатьма брендами. Тож, знайти Катерину у соціальних мережах зовсім не важко.

Полтавська і Остапчук

І саме завдяки соцмережам Остапчук помітив дівчину, зацікавився нею та написав першим. На той момент Полтавська не цікавилась знаменитостями й навіть не знала, чим та як живе Володимир. Тобто, з ним вона познайомилась як з абсолютно незнайомою людино. І в цьому напевно була своя магія, адже зазвичай про відомих людей знають багато, тому вони не люблять знайомства у соцмережах.

Випадок Каті й Володимира взагалі цікавий, адже вже на другому побаченні ведучий імпульсивно запропонував дівчині жити разом, і вона легко погодилась на це, враховуючи те, що вони майже не знали одне одного. Напевно, саме ця спонтанність зробила їхні стосунки цікавими та живими.

І вже зараз крізь досить великий термін стосунків Катя і Володимир живуть у неймовірно однаковому вайбі незважаючи на велику різницю у віці. Їм комфортно одне з одним. Та вже днями дівчина Остапчука стане доросліше, їй виповниться 23 роки. І саме з цієї нагоди Катерина вирішила придбати для себе гарну сукню, яка буде святковою, спокійною та неймовірно гарною.

Катя обирає сукню

Так, днями дівчина виклала фото з приміряльної у шовковій білій сукні, яка виглядає немов сукня нареченої, але привід дещо інший. Тому навряд чи Катя залишить цей варіант і одягне його на День народження.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.