Володимир Остапчук відповів, чи згоден з тим, що його близький друг Слава Дьомін “Головна пліткарка країни”

Слава Дьомін – це саме той журналіст, який все дізнається першим, ніхто й ніколи не дізнається його джерела, проте всі новини та плітки про зірок виявляються правдивими і це його професійна особливість.

Відомо, що Слава є гарним другом для багатьох зірок українського шоу-бізнесу, але він жодного разу не розкрив чиїсь секрети. Звісно, чоловікові багато чого розповідають зірки про своє особисте життя і якісь новини у житті загалом. Проте новини Дьоміна завжди лаконічні та залишають за собою право додумувати ще деталі та чекати від нього нових зачіпок для повноцінного інфоприводу.

Слава Дьомін

Найцікавішим є те, що на Славу майже ніколи ніхто не ображається, звісно, у нього були конфлікти з відомими особистостями, й через це у нього не надто гарна репутація. Але це не заважає чоловікові оприлюднювати нові подробиці з життя зірок. Також всі найпопулярніші ЗМІ про шоу-бізнес ретельно відстежують канал Дьоміна аби бути у курсі подій та публікувати актуальні новини вчасно.

У народі ж Славу часто порівнюють з працівником “Жовтої преси”, адже його новини досить різкі, цікаві та резонансні. Нікому неприємно читати про себе плітки, хоча декому це навпаки підіймає самооцінку та рейтинги. Тож, Дьоміна називають по-різному й ставлення до нього різне, тому він не завжди виходить сухим з води.

Наприклад, днями про Дьоміна запитали його друга Володимира Остапчука. Всім відомо, що вони є дуже близькими друзями і саме йому ведучий довіряв свої переживання щодо розлучення з Горняк, звідси й з’явилися новини про розлад пари.

Тож, Остапчуку написали:

“Слава Дьомін головна баба-пліткарка країни, згодні?”

Лаконічна відповідь Остапчука

На цей викид від підписників Володимир вирішив нічого не відповідати, а просто показав фотокартку Слави у жовтій жіночій сукні. Можливо це й правильно, що він утримався від відповіді, але це може образити Дьоміна.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.