Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан показала весільне фото у пишній сукні: розкішне заміжжя на березі моря

Анна Богдан стала досить відомою завдяки участі у найромантичнішому шоу "Холостяк". Дівчина прийшла на одинадцятий сезон проєкту і саме там з іншими дівчатами змагалась за увагу Михайла Заливако.

Анна досить цікава особистість, адже вона займається туризмом, а це означає, що вона цікавиться культурою різних країн, може підтримати будь-яку розмову та розповісти цікаві факти про свої подорожі та своє життя. Аня відкрита та дуже любить спілкування, адже як без цього працювати з людьми.

Заливако і Богдан
Заливако і Богдан

На проєкті Богдан проявилась не одразу, адже спочатку вона вирішила просто спостерігати за всім, що відбувається у будинку та як себе поводить головний герой Михайло Заливако. Але згодом, коли Аня ближче познайомилась з Мішею, то вона почала себе більш активно поводити та навіть робила перші кроки. І саме в цьому Аня не бачить нічого поганого, адже й дівчата мають бути іноді ініціативними.

І виходячи з історії життя Богдан вона має такий досвід, адже перед тим, як прийти на проєкт дівчина вже була заміжня, до того ж не за простим чоловіком, а за відомим депутатом Андрієм Богданом. Звісно така людина могла подарувати Ані весь світ, і з самого початку так і було.

Днями дівчина показала своє весільне фото. Аня ніколи не демонструвала своє сімейне щастя та взагалі ніколи не розповідала про свою родину та свій шлюб. І лише зараз вона показала, як виглядала у весільній сукні.

Анна Богдан у весільній сукні
Анна Богдан у весільній сукні

На фоні острова жінка була у неймовірній сукні білого кольору та із дуже гарною засмагою. Варто сказати, що виглядає вона як справжня принцеса. І дуже чудово було б знову побачити Анну у такому неперевершеному образі, адже вона на це дуже  заслуговує. Й до того ж Аня хоче мати родину і нарешті народити діточок.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.