Юрій Горбунов показав, як виглядають його сини від Каті Осадчої: блакитноокі малюки з пшеничним волоссям

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов показав, як виглядають його спадкоємці Іван та Данило, які народилися від Каті Осадчої. Детальніше в статті.

Тривалий час знаменитий український телеведучий Юрій Горбунов залишався бездітним. У шлюбі з Людмилою Горбуновою чоловік виховував падчерку Ксенію, а згодом навіть став дідусем. Тим не менш, 7 років тому усе кардинально змінилося: телеведучий повідомив про те, що знаходиться у любовних стосунках з колегою Катериною Осадчою, а також незабаром стане батьком.

Юрій Горбунов показав, як виглядають його сини Іван та Данило

Пара одружилася і вже через декілька місяців у них народився спільний син Іван. Хлопчик — первісток Юрія Горбунова. Понад 5 років сім’я не показувала обличчя малюка. Катя та Юрій мають принципове ставлення до публічності.

Родина Юрія Горбунова
Юрій Горбунов показав, як виглядають його сини Іван та Данило

Мовляв, можуть показувати своїх дітей лише тоді, коли вони самі цього хочуть. Так, багато років Катерина приховувала свого сина Іллю, який не бажав набувати популярності, і так само зовнішність Івана залишалася тривалий час секретом.

Юрій Горбунов та Катя Осадча зі своїми дітьми
Юрій Горбунов показав, як виглядають його сини Іван та Данило

Тим не менш, після народження маленького Данила, яке сталося напередодні повномасштабної війни, родина стала показувати усіх своїх синів. Вже помітно, що хлопчики більше схожі на матір. Обидва успадкували пшеничне волосся, а також світлий колір очей та шкіри.

На особистій сторінці Юрія Горбунова в соціальній мережі Instagram регулярно з’являються нові кадри його спадкоємців. І кожного разу вони призводять фурор серед шанувальників.

Нагадуємо, що після 24 лютого Катя Осадча евакуювалася разом з дітьми на захід України, а Юрій Горбунов залишився в столиці, де шукав роботу. Чоловік став знову працювати у ранкових шоу, а Катя повністю перекваліфікувалася у пошук зниклих людей. Осадча не шкодує про завершення програми про світське життя, а говорить, що давно думала, як цю історію закінчити. Згодом сімейство повернулося у свій будинок за містом і Різдво родина вже зустріла разом, під власним дахом і у повному складі.

Відомо, що син Ілля живе з родиною, коли приїжджає зі Сполучених Штатів.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.