Як виглядає нова дружина Олександра Пономарьова: поладнала з дітьми і перевершила Мозгову з Мартинюк

Знаменитий український співак Олександр Пономарьов має за плечима не вдалий законний та цивільний шлюби. З тих пір багато що змінилося у житті артиста.

Золотий голос України Олександр Пономарьов має великий досвід у стосунках, і варто відмітити, неодноразово намагався віднайти своє щастя. Найпершими гучними його взаємними став цивільний шлюб з продюсеркою Оленою Миколаївною Мозговою. Саме тоді він пізнав щастя батьківства.

Олександр Пономарьов з Оленою Мозговою та донькою
Екс-дружина Олександра Пономарьова Мартинюк розповіла про його нову обраницю

Чоловік став вітчимом для її дочки Зої, а незабаром в нього народився первісток — спадкоємиця Євгенія. Тим не менш, цей союз протривав недовго. Мозгова зізналася, що закохалася в іншого чоловіка і прийняла рішення розірвати стосунки з артистом.

Наступного року Пономарьов одружився офіційно. Його другою дружиною стала красуня Вікторія Мартинюк, яка народила йому сина. Але даний союз завершився неймовірно швидко. Вікторія звинуватила свого благовірного у зрадах та не гідній поведінці у шлюбі. Незабаром після розлучення вона знайшла іншого, з яким щасливо живе по сей день.

Екс-дружина Олександра Пономарьова розповіла про його нову обраницю

Тривалий час Олександр Пономарьов заявляв, що не знаходиться в стосунках. Однак, це було зроблено задля того, аби захистити свої взаємини і свою нову сім’ю. Вікторія Мартинюк якось в інтерв’ю випадково проговорилася про те, що насправді у Олександра знову цивільний шлюб.

Пономарьов розповів про особисте життя
Екс-дружина Олександра Пономарьова Мартинюк розповіла про його нову обраницю

Жінка зізналася, що вона вчить свого сина з повагою ставитися до нової мачухи, а тому у родині співака все добре та наповнено гармонією.

Цікаво, що у свій будинок, де виконавець проживає разом зі своєю обраницею, він навіть не запрошував журналістів. Останнє його інтерв’ю було зроблено на подвір’ї. Звичайно, на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram немає жодної інформації про красуню, яка змогла зробити Пономарьова щасливим. Але хто знає, можливо пара неодноразово засвітилася на фотографіях зі світських заходів?

До речі, деякі фанати схиляються до думки, що цією таємничою красунею може бути Марія Яремчук, яка зникла з сцени одразу після співпраці з виконавцем.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.