Даша Кацуріна на тлі чуток про розставання з Володимиром Дантесом одягнула білу сукню: буде весілля?

Стосунки Даші Кацуріної – це дуже цікава тема для всіх українців, оскільки вона багато років жила у шлюбі з ресторатором Михайлом Кацуріним, від якого народила двох дітей. Але згодом розійшлася з ним і почала зустрічатися з Вовою Дантесом.

Дашу завжди сприймали як дружину відомого ресторатора Кацуріна, але насправді дівчина й сама не мало чого зробила, вона має власний бренд одягу, і це її душа. Оскільки всі дівчата люблять моду, то не дивно, що й Даша долучилася до такого процесу. Вона займається зокрема пуховиками, але й інші речі у колекціях Кацуріної також присутні.

Даша з Володимиром
Даша з Володимиром

Ще з дуже юного віку вони з Михайлом зустрілися і почали будувати стосунки та спільний бізнес, багато років вони разом розвивалися і розвивали свою ресторанну справу. Це було нелегко, адже постійно бути разом – це для багатьох родин випробування. Але родина Кацуріних жила у цьому, вони разом розвивалися як особистості та як професіонали у  своїй сфері діяльності. Але в певний момент обидва відчули, що вони переросли одне одного та не можуть більше жити разом. Це нормальна ситуація, оскільки всі ми змінюємося.

Так, після всіх подій з чотирикутником кохання, Даша почала будувати відносини з Володимиром Дантесом. Спочатку в цей роман ніхто не вірив, адже здавалося, що це просто помста своїм колишнім. Але оскільки пара зірок вже понад рік мають стосунки, ця історія кохання не здається настільки дивною, як може бути.

Щоправда, більшу частину свого роману Вова й Даша знаходяться не разом, оскільки дівчина з дітьми живе у Польщі, а Дантес зокрема живе у Києві та роз’їжджає Європою з концертами “Пожежі” разом зі своїм другом Олексієм Дурнєвим. Можливо саме через це у мережі почали з’являтися чутки про їхнє розставання.

Правда це чи ні, поки невідомо, але днями Кацуріна показала фотокартку у білій сукні, але вона була не для весілля, а більш повсякденна або навіть пляжна.

Кацуріна у білій сукні
Кацуріна у білій сукні

Тож, поки що весілля у Дантеса і Кацуріної не планується і взагалі невідомо, що чекає на їхні стосунки у майбутньому.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.