Камалія припала до молодого красеня та розповіла про свої почуття до нього: Захуру залишається кусати лікті

Знаменита українська виконавиця Камалія розповіла історію свого виступу на українській премії та показала героя, який врятував її номер. Усі деталі в статті.

Декілька місяців тому популярна українська виконавиця Камалія повідомила про те, що розлучається зі своїм чоловіком. Для фанатів це було справжньою несподіванкою, адже вони вірили у силу її кохання. Здавалося, що за ці 20 років їхній союз лише зміцнів, і нічого не може його зруйнувати. Втім, правда виявилося протилежною.

Камалія розповіла історію свого дуету на премії YUNA

Артистка після розставання зосередилася на своїй кар’єрі, творчості, а також на повномасштабній війні в Україні. Неодноразово вона говорила про те, що мріє рушити на передову та захищати свою батьківщину, як її родичка. Втім, поки що свою боротьбу вона веде тільки на сцені.

Зірка активна у творчому плані як ніколи, і про це говорить навіть її виступ на премії YUNA.

Камалія розповіла історію свого дуету на премії YUNA

Так, нещодавно Камалія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову фотографію, яку зробила з молодим краси нами. Права рука чоловіка травмована та знаходиться у гіпсі, але це зовсім не завадило йому скласти компанію зірці та заспівати з нею дуетом на сцені.

Героїня нашої статті розповіла, що насправді він зробив їй велику послугу, так як її партнер, який мав вийти з нею на сцену за декілька днів до премії повідомив про те, що не зможе виступати, а тому Камалія була змушена подзвонити іншому юнаку, який і примчався заради неї на концерт.

На фотографіях артисти ніжно обіймаються та демонструють теплоту у відносинах. А колишній чоловік зірки жодним чином не відреагував на фотографії. Цей не дивно, адже його немає в соціальних мережах.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Мохаммад живе разом зі своїми дочками від співачки у Великобританії. Чоловік оселився разом зі своєю старшою дочкою Танею, але планує повернути дівчат в Україну вже до початку наступного навчального року. Тож незабаром артистка возз’єднається зі своїми спадкоємицями. Де бізнесмен планує жити після розлучення достеменно невідомо, але артистка вже більше півроку залишається разом зі своєю мамою у палаці під Києвом, в якому раніше жила разом з мільярдером.

Схожі статті

Названо 5 українських зірок, які отримують виплати за кордоном: Катерина Кістень, Слава Камінська та інші

Після початку повномасштабного вторгнення багато українських сімей були вимушені виїхати за кордон. Деякі зірки та їхні родини не стали виключенням. Хто ж зі знаменитостей отримує соціальну допомогу?

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.