Влад Яма показав дівчину, з якою у його сина Леона зародилася любов: хореограф вже обрав собі невістку?

Відомий український хореограф Влад Яма здивував своїх підписників новою публікацію, яку присвятив єдиному сину Леону. Що відбувається у сімействі танцюриста?

Влад Яма завжди демонстрував неабиякий інтерес у батьківстві. У хореографа лише єдиний син. Однак, Леону він присвячує увесь свій вільний час. Живучи в Україні, танцюрист неодноразово показував, як привчає хлопця до правильного образу життя, до спорту, до різноманітних хобі, а головне до любові до цього світу.

І хоча спочатку Влад неабияк захищав свою родину від публічного життя, згодом зробив спадкоємця частиною власного контенту, тож Леон не є другорядним персонажем у блозі Ями.

Влад Яма показав дівчину, з якою у його сина Леона зародилася любов

Еміграція до Сполучених Штатів Америки після початку повномасштабної війни в Україні для хлопчика не була настільки стресовою, як для його однолітків, які були вимушені евакуюватися. Як мінімум саме тому, що зіркові батьки подбали про надання дитині дуже широкого світогляду. Леон встиг побачити світ і зокрема познайомитися з культурою Америки.

Богдан Беспалов розповів, чому Влад Яма втік за кордон
Влад Яма показав дівчину, з якою у його сина Леона зародилася любов

Але на постійній основі родина мешкає у Флориді майже півроку. За цей час дитина встигла звикнути до нового життя, асимілюється та активно заводить друзів. Як нещодавно продемонстрував хореограф, Леон також пізнає дива спілкування з протилежною статтю і, судячи з усього, має досвід перших романтичних почуттів.

Влад Яма показав дівчину, з якою у його сина Леона зародилася любов

Так, Влад оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову фотографію, на який показав, як його син стоїть біля фонтану разом з дівчинкою. Діти прихилилися одне до одного доволі близько.

При цьому обидва не бачать, що їх фотографує танцюрист. Доповнив даний кадр Влад малюнком сердечка, яким і охарактеризував взаємини між представниками підростаючого покоління.

Нагадуємо, що рік тому Влад та його дружина Ліліана активно говорили про те, що планують народження дитини. Пара не змогла визначитися, чи хоче вона дівчинку, чи хлопчика. Однак спадкоємцем дану тему вже обговорили, а отож українські глядачі можуть раптом дізнатися про те, що у хореографа незабаром станеться поповнення.

Схожі статті