Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь одягла весільну сукню з фатою і показала нареченого: невже Данилко?

Відома українська акторка Інна Білоконь показала своїм шанувальникам, як виглядала у день власного весілля. Артистка постала у весільній сукні та з фатою.

Більшість пересічних українців не знають, як виглядає знаменита мама Вєрки Сердючки Інна Адольфівна у реальному житті, що вже й казати про її особисте життя. Тривалий час публіка вважала, що поруч з Андрієм Данилком виступає справжня бабуся. Тим часом красуня Інна Білоконь підкорювали серця чоловіків, які її оточували, розвивалася у творчому та фінансовому плані, а також продовжувала завойовувати серця своїм гумором.

Не дивно, що разом з Андрієм Данилком вони дружать дуже довго. Молоді люди познайомилися ще за часів навчання у коледжі і з тих пір пов’язані по життю. Тривалий час шанувальники вважали, що між Інною та Андрієм може бути Роман. Однак, обидва це неодноразово спростовували. У розріз з даною версією також є наявність у Білоконь чоловіка.

Інна Білоконь показала архівний знімок зі свого весілля

Андрій Данилко розповів, які стосунки між ним та Інною Білоконь
Інна Білоконь показала архівний знімок зі свого весілля

Так, акторка вийшла заміж за пана Олега дуже давно. Про це свідчать і архівні кадри з весілля пари, які час від часу потрапляють до мережі.

На знімках молода Інна постає у на той час модні весільні сукні та з пишною фатою. На шиї у нареченої буси з перлин, а на обличчі вечірній макіяж.

Олег обрав для цього важливого дня сірий костюм з краваткою в смужку. Зачіска у чоловіка неймовірна модна, на манер Бреда Піта.

Інна Білоконь показала архівний знімок зі свого весілля

У цьому шлюбі Білоконь народила двох дітей — хлопчика та дівчинку. Пара оселилася в Полтаві та довгий час займалася розведенням собак. Андрій Данилко є бажаним гостем у їхньому домі, і має безліч фотографій поряд з рідними Інни.

Нагадаємо, що скандальна фотографія, на якій Білоконь та Данилко цілуються в губи отримала пояснення. Ель Кравчук зізнався, що це він зробив кадр і опублікував його лише для того, аби розвіяти чутки, що Данилко має нетрадиційну орієнтацію. Втім, дані виправдання публіка сприйняла доволі скептично.

Раніше до мережі також потрапляли численні знімки, на яких зірки обнімалися, трималися за руки та шепотілися. Саме вони і стали причиною пліток щодо любовного зв’язку між знаменитостями.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.