Переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин показав, як проводить час з донькою: “Ходимо в лікарні”

Роман Сасанчин молодий, перспективний і дуже талановитий співак, який у свої 21 встиг не лише стати відомим, а ще й завести родину.

Рома здається дуже чемним, сором’язливим та спокійним молодим парубком, адже саме таким він двічі показався на проєкті, на “Голосі країни” Сасанчин був двічі. Спочатку у 10 років, а згодом у 19 років. Обидва рази він довів, що він найкращий артиси та приніс перемогу команді Тіни Кароль.

Роман Сасанчин змінив роботу музиканта на дещо інше
Роман Сасанчин

І хоча артистка пообіцяла йому допомагати, творчий шлях Романа є доволі складним. В шоу-бізнес важко потрапити, це факт. Але Сасанчин з усіх сил намагається це зробити, адже такий талант точно не має права пропадати. Просто йому потрібна допомога.

Та здається, Роман вже її знайшов. Річ в тому, що його повністю не влаштовувало його життя. Адже хлопець не займався музикою, не співав, не стояв на сцені, а просто писав пісні іншим людям, щоб хоч якось бути причетним до творчості. Але цього Романові було замало, бо в душі він співак, а не лише автор.

Тому в один момент було прийнято рішення. Що він залишається вдома сам і намагається змінити своє життя та життя своєї родини, яка його підтримала і не стала заважати. Тому певний час дружин Сасанчина Іванна з дочкою жили у Польщі.

Але нещодавно родина возз’єдналася. Рома випустив кліп на нову пісню і тепер присвячує вест час родині, яку давно не бачив. Співак показав, як він гуляє з Елізабет, а також розповів, що донечка захворіла, й вони навіть ходили до лікаря.

Сасанчин з дочкою і дружиною вдома

Певно, на дівчинку так впливає зміна клімату, бо в Україні він геть інший. Та все це дрібниці, оскільки головне те, що тепер родина Романа може разом гуляти своїм чудовим районом Києва.

Схожі статті

Марія Яремчук показала найголовнішого чоловіка у своєму житті: у нього красиві очі та шовковисте волосся

Знаменита українська виконавиця Марія Яремчук вийшла на зв'язок після тривалої паузи, і зробила великий подарунок своїм фанатам. Вона показала чоловіка, який є найголовнішим її житті.

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.