Син Влада Ями перевершив батька в усьому та втілює його мрії в своє життя: танцює брейкданс і грає у футбол

Відомий український хореограф Влад Яма показав, чим займається його єдиний син Леон, а також розповів про свої власні мрії в дитинстві.

Влад Яма — безумовно люблячий батько. У чоловіка є лише один спадкоємець. Хлопчик з’явився на світ 8 років тому і перевернув всесвіт зірки. Тривалий час Влад приховував, що став татусем, але в якийсь момент все ж таки розповів публіці про те, що в його житті з’явилася найдорожча людина в світі.

Влад Яма розповів про сина, який втілює його мрії у життя

Сина Леона йому подарувала дружина Ліліана. Пара разом більше 15 років і зараз навіть активно говорить про імовірність народження ще одного спадкоємця. Леон вже все ніяк не може визначитися, хоче він братика чи сестричку.

Влад Яма розповів про сина, який втілює його мрії у життя

Після початку повномасштабної війни в Україні Влад евакуював свою родину до Сполучених Штатів Америки. Його вибір був доволі зрозумілим шанувальникам, адже зірка неодноразово говорив про мрію переїхати до Флориди. На сьогодні Яма проживає в Америці вже півтора року, і за увесь цей час не відвідував рідну країну.

Його син Леон активно звикає до нового життя і варто відмітити, що прекрасно вливається у цю середу. Нещодавно Влад оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадр, на яких показав, чим займається його спадкоємець у вільний від школи час. А також зізнався, що Леон здійснює його дитячі мрії. Так, хлопчик активно грає у футбол, баскетбол, а також приділяє час брейк-дансу.

Влад Яма розповів про сина, який втілює його мрії у життя

Нагадуємо, що декілька місяців тому маленький спадкоємець Влада Яма брав вперше у своєму житті участь у змаганнях по брейку. Під час виконання номеру у Леона злетіли з них кросівки, але він довершив виступ до кінця. Хлопчик не переміг, але хореограф відмітив, що для першого разу він впорався дуже добре.

Примітно, що Леон охоче знімається для контенту батька, постійно показується у його свіжих відео та дозволяє себе знімати. Його матір Ліліана, яка до війни активно займалася блогерством, поки що не може повернутися у минуле русло, але мало-помалу звикає до нових реалій.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.