Ані Лорак копіює Брітні Спірс, але виходить не дуже: танцює дивні танці вдома з новим обранцем (ВІДЕО)

Певно, всі вже бачили новий пост Ані Лорак, яка вже давно не є бажаною особистістю в українському просторі, оскільки вона замовчує війну та навіть не намагається вже виправдати свою позицію. Хоча, вона й так вже всім зрозуміла.

Ані Лорак останніми роками стала дуже дивно себе поводити, скоріше за все жінці дуже хочеться виглядати молодшою за свій вік, адже вона не молодіє. Але її поведінка каже про те, що вона лиш не хоче ментально ставати дорослою жінкою і тому намагається бути, так би мовити, у тренді.

Всі пам’ятають період, коли вся мережа обговорювала сміливі та навіть неадекватні фото та відео закордонної зірки Брітні Спірс. Тоді здавалося, ніби Спірс зійшла з розуму і взагалі себе не контролює. Але виглядало це все жахливо та огидно. оді виявилося, що в артистки великі проблеми із різними видами залежності. Адже викладати таке у здоровому глузді просто неможливо.

А тепер черга таких дивних відео дійшла й до Лорак, адже днями жінка виклала відео зі своїм нареченим Ісааком, де вони танцюють досить дивні танці. Коли дивишся на це відео, то одразу перед очима витівки Брітні Спірс. Але насправді танці Лорак викликають ще більше негативних емоцій, ніж у Спірс.

Можливо таким чином жінка хотіла привернути до себе увагу та показати, як вона може ще рухатися, та ще й зі своїм коханим чоловіком Ісааком. Але виглядає це зовсім не романтично і не вишукано. Навпаки складається враження, що вони не в адекватному стані відпочивали вдома і вирішили це на пам’ять зняти на камеру.

Звісно, таке відео набрало широкого розголосу, але коментарі знову розділилися на два табори, одні розкритикували Лорак за таку витівку, а інші навпаки вважають це огидним та недоречним. Тим паче в її віці, коли вже має бути відповідальність за свої дії.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.