“Підкорювач жіночих сердець”. Ірина Горова показала сина від Потапа: зростом в батька, красою – в мати

Знаменита українська продюсерка та колишня дружина Потапа Ірина Горова показала, як зараз виглядає їхній спільний син Андрій, який останнім часом дуже подорослішав.

Як відомо, Андрій Потапенко — єдиний син знаменитого українського продюсера та репера Потапа. Хлопчик народився у його шлюбі з Іриною Горовою. Для жінки він став другою дитиною.

Ірина Горова показала сина від Потапа

45-річна Ірина Горова показала, з ким розважається після розлучення з репером Потапом
Ірина Горова показала сина від Потапа

Коли батьки прийняли рішення розлучитися, Андрій був доволі маленьким хлопчиком. І тим не менш, батько та мати робили усе можливе, щоб він не відчував на собі усіх нюансів у взаєминах між батьками. Зокрема, він знайшов спільну мову з Настею Каменських, хоча і не підтримує з нею спілкування.

Потап
Ірина Горова показала сина від Потапа

Андрія виховувала саме Ірина Горова. Олексій полюбляю проводити час разом з сином у подорожах, або ж коли випаде нагода між щільним графіком. Як ніяк, продюсер постійно знаходиться то на гастролях, то у робочих роз’їздах. Станом на початок повномасштабної війни в Україні Андрій перебував разом з матір’ю та сестрою в Києві. Він відмовився полетіти з батьком в Іспанію за декілька тижнів до цього і хоробро тримався у найважчі для своєї сім’ї часи.

Потап зізнався, що йому було невимовно страшно за сина, але згодом йому таки вдалося евакуювати близьких.

Андрій на відміну від своїх батьків не полюбляє публічність, але на особистій сторінці матері в соціальній мережі Instagram час від часу все ж таки з’являється.Наприклад, нещодавно Горова оприлюднила у своєму мікроблозі нові кадри з сином.

Ірина Горова показала сина від Потапа

Андрій став дуже високим, і, здається, лише продовжує рости. Продюсерка не може намилуватися з сином і відкрито говорить про те, що дівчата до нього вже проявляють увагу. Зіркова мама відчуває неабияку гордість за свого сина і транслює це у своєму блозі.

Нагадуємо, що у продюсерки також є старша дочка Наталія, яка народилася у шлюбі з Юрієм Горовим. Минулого року дівчина вийшла заміж та емігрувала. Свого зятя Ірина Горова показує охоче, але чоловік не надто бажає світитися у медіа просторі. Стосунки між тещею та зятем склалися найкращі.

Схожі статті

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.

“Зірки-хмарочоси”: скільки сантиметрів у зрості Каті Осадчої, довгоногої Олі Полякової та Лесі Нікітюк

Не у сантиметрах щастя. Але завжди добре, коли цих сантиметрів більше, а не навпаки. Це чудово знають Оля Полякова, Катя Осадча та Леся Нікітюк, які є одними з найвищих зірок українського шоубізу.