Донька Фреймут Злата Мітчелл після гламурного життя в Лос-Анджелесі повернулася в Україну: одразу в корівник

Про повернення відомої української телеведучої Ольги Фреймут та її доньки Злати Мітчелл став повідомляти весь новинний простір, однак ревізорка встигла наткнутися на хвилю обурень від пересічних громадян.

З початку повномасштабної війни Ольга Фреймут разом з дітьми перебралася жити до Лондона, утім, переконувала, що там вона втратила себе, свою самореалізацію та прагне повернутися додому, але не могла через безпеку малих дітей.

Старша донька відомої телеведучої Ольги Фреймут Злата розповіла, що хоче залишатися жити в Каліфорнії, навчатися, працювати, але не проти, аби її майбутні діти прожили якусь частину життя на території України.

Ольга Фреймут і Злата Мітчелл

Так, журналістка Фреймут раніше анонсувала проведення лекції з етикету “Манери під час війни” у Львові. Під час заходу пообіцяла розповісти, що робити з емоціями, коли вони б’ються через край, як ненавидіти з гідністю та про веселощі, коли в країні війна.

Користувачі соціальних мереж не з особливим ентузіазмом підтримали зірку, адже запевняють, що вона не може надавати такі поради, бо сама довгий час переховувалася за кордоном і не відчула того, що відчували звичайні українці за весь період війни.

Злата Мітчелл, яка у своєму блозі висвітлювала розкішне життя в Лос-Анджелесі, подорожі різними країнами світу, цього разу здивувала сільською атмосферою. Дівчина показалася в корівнику на Львівщині, однак з виразним макіяжем, чорному топі, джинсах вільного крою, довгими нігтями та срібними браслетами на руці, які відразу припадають до ока.

Донька Фреймут Злата Мітчелл після гламурного життя в Лос-Анджелесі повернулася в Україну

На хейт та невдоволення від українців Ольга Фреймут та 17-річна Злата Мітчелл не реагують, тому цікаво, як пройде благодійний захід у Львові 24 липня, який анонсований раніше.

Схожі статті

“Очей не відвести”: 39-річна Тіна Кароль показала свою елегантність у неймовірному образі total black

Популярна виконавиця Тіна Кароль завжди була прикладом чудового смаку та жіночності. Цього разу вона представила елегантний образ у чорному та зібрала купу компліментів.

“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.