Дієта зіркових дітей: батьки-блогери Сасанчини і Даша Кацуріна показали, як годують своїх маленьких дітей суші

Відомі блогери доволі часто роблять власних дітей частиною контенту, а тому показують підписникам, як їх виховують та чим займаються зі своїми нащадками.

Доволі частими героями контенту популярних блогерів стають їхні діти. Інфлюенсер сери, які створюють контент у лайфстайл жанрі зазвичай показують своїм підписникам увесь процес, через який вони проходять. Починаючи з повідомлення про вагітність, пологами і закінчуючи виховним процесом.

Родина Сасанчина
Дієта зіркових дітей

Дієта зіркових дітей

Доволі помітні фігури у даному питанні — це дружина переможця “Голос України” Романа Сасанчина Іванна та кохана Володимира Дантеса Даша Кацуріна. Обидві активно розповідають аудиторії про увесь досвід, який отримують в житті. Аудиторія переживає з ними найнеймовірніші моменти, а тому любить їх та поважає. Хоча знаходиться простір, безумовно, і для хейтерів.

Наприклад, завжди може знайтися користувачка, яка вважає, що блогери неправильно виховують та доглядають за своїми дітьми. Як би там не було, а контент буває різний, і деякий викликає суперечки.

Дієта зіркових дітей

Наприклад, нещодавно Іванна показала як їхня маленька донечка Елізабет, якій всього півтора рочку куштує суші з виделки. У цей самий день Даша також показала, як їхній спільний з Михайлом Кацуріним син Іван їсть суші, обгорнуті норі з тарілки, допомагаючи собі руками.

В обидвох вийшли доволі милі відеоролики, наповнені ніжністю та особливою атмосферою.

Нагадуємо, що про вагітність Іванни стало відомо невдовзі після перемоги Романа в шоу. Пара не поспішала розписуватися і зробила це, коли дівчина була на останніх термінах вагітності. Сталося це досить раптово, обидва не знали, що через цікаве положення можуть побратися миттєво. Елізабет народилася за декілька місяців до початку повномасштабної війни. Іванна була вимушена евакуюватися в Польшу, і повернулася до коханого чоловіка через декілька місяців.

Даша Кацуріна тим часом продовжує проживати в Польщі, час від часу повертаючись разом з дітьми до України. Дітлахи спілкуються з рідним батьком, також багато часу проводять з новим коханим матері Володимиром Дантесом, який раніше заявляв, що він чайлдфрі.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.