Настя Каменських після новини про зраду чоловіка Потапа показала округлий живіт: зʼявиться новий сенс життя

Про появу первістка Насті Каменських вже багато років повідомляють сучасні новинні засоби інформації, втім, в особистому житті знаменитості, схоже не все так яскраво, як здається.

Так, відома українська співачка зізнається, що вона вже багато років “народжує” ще до шлюбу з Олексієм Потапенком. Цього разу знаменитість теж постала в чорній обтислій сукні, де видніється невеличкий округлий живіт, викликавши чутки про вагітність.

Музична виконавиця надала чітку відповідь представникам преси. Вона запевняє, що таку новину приховувати від публіки не стала б, тому про появу спадкоємця у зірковій родині українська публіка неодмінно дізналася.

Потап і Настя Каменських
Каменських після новини про зраду чоловіка Потапа показала округлий живіт

Втім, артистка активно гастролює українськими містами та нещодавно анонсувала проведення великого сольного шоу в столиці, яке відбудеться 30 вересня. Запевняє, що це буде неймовірний концерт, об’єднання її творчих робіт майже за 6 років існування проєкту NK. Найголовнішим в цьому є не тільки культурний відпочинок, а й кожен слухач зможе бути корисним і допомогти тим, хто цього потребує.

Настя Каменських у новому інтерв’ю, яке надала громадській діячці та журналістці Маші Єфросиніній вперше прокоментувала чутки про розлучення з Потапом. Вона запевняє, що ніхто розлучатися не збирається, а новина про зраду Олексія щобільше наклеп та спроба спіймати хайп на їхніх іменах. Додала, що їхні стосунки з початку повномасштабної війни стали міцнішими та теплішими.

Нагадаємо, що відомий блогер Богдан Беспалов зі своїх джерел повідомив, що зіркове подружжя давно не живе разом та знаходиться на стадії розірвання шлюбу. Мовляв, Настя довго терпіла зради коханого, але її терпець вже увірвався.

Схожі статті

“Очей не відвести”: 39-річна Тіна Кароль показала свою елегантність у неймовірному образі total black

Популярна виконавиця Тіна Кароль завжди була прикладом чудового смаку та жіночності. Цього разу вона представила елегантний образ у чорному та зібрала купу компліментів.

“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.