Катя Полтавська оприлюднила першу переписку з Остапчуком: “Коли буду виходити заміж, з тебе знижка”

Молода дружина відомого українського телеведучого Володимира Остапчука Катя Полтавська вперше показала публічно їхню переписку. Як все починалося?

Яким же здивуванням стало для шанувальників Володимира Остапчука новина про те, що він імовірно знаходиться у стосунках з молодою дівчиною. І це при тому, що він щойно розлучився. Аудиторія ставилася до цих пліток по-різному, але правду приховувати довго не вдавалося. Поступово до рук преси потрапляли все нові і нові докази того, що телеведучий вже будує серйозні стосунки з іншою.

Христина Горняк розповіла, чи вимагає Остапчук повернути подароване авто
Катя Полтавська показала свою першу переписку з Володимиром Остапчуком

Катя Полтавська показала свою першу переписку з Володимиром Остапчуком

Христина Горняк дану інформацію не коментувала. Натомість з Оленою Войченко телеведучому вперше за багато років вдалося налагодити взаємини, що також здалося користувачам мережі дуже неочікуваною і дивною зміною.

Катя Полтавська показала, як поріднилася з мамою Володимира Остапчука
Катя Полтавська показала свою першу переписку з Володимиром Остапчуком

Стрімкий роман з дівчиною, яка молодша за героя нашої статті на 16 років, переріс у весілля. Про це шанувальникам також довелося здогадуватися самостійно. Але не так давно Катерина Полтавська сама підтвердила дану інформацію. У доповнення нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram найпершу переписку з Володимиром, в якій попросила в нього знижку на власне одруження.

Катя Полтавська показала свою першу переписку з Володимиром Остапчуком

Примітно, що майже одразу вона продемонструвала в майбутньому чоловіку своє бездоганне почуття гумору, чим змусила Володимира добряче посміятися.

Також помітна іскра, яка зародилася між молодими людьми. І навіть зараз вона палає сильно та стрімко.

Нагадуємо, що зараз подружжя не тільки живеразом, але й працює. Полтавська стала продюсером нового шоу, яке веде Остапчук. Дівчина з великим розумінням ставитися до минулих шлюбів ведучого, а також багато жартує на рахунок того, що аудиторія постійно намагається спровокувати її на якусь неочікувану відповідь запитаннями про колишніх Володимира. Зараз діти до чого переплачувати разом зі своєю матір’ю. Лише після розлучення Христиною йому вдалося помиритися з екс-дружиною.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.

В’єтнамки під штани-палаццо: Віра Брежнєва показала, як виглядає жіноча італійська мода 2024 (ФОТО)

Віра Брежнєва завжди славилася фантастичним смаком при виборі одягу. Зірка здатна створити чудовий образ навіть без допомоги стилістів. А італійська мода та сотні бутиків лише сприяють експериментам!