Світловолосе янголятко з сумним поглядом: невістка Оксани Марченко показала свого маленького сина

Як відомо, 2 роки тому знаменита українська телеведуча Оксана Марченко стала бабусею. Її невістка Катерина народила хлопчика, який на даний момент є єдиним спадкоємцем Богдана Марченко.

Вагітність невістка Оксани Марченко Катерина преса не здогадувалася. Після весілля дівчина дуже майстерно приховувала правду про своє цікаве положення. При цьому дівчина не відмовляла собі у виходах в світ, активно публікувала фотографії та спілкувалася з підписниками.

Невістка Оксани Марченко показала свого маленького сина. Богдан Марченко з дружиною Катериною та сином

Як раптом її зіркова свекруха оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадр, який був зроблений у пологовому. У дописі до публікації жінка зізналася, що стала бабусею. Хлопчика назвали Віктором, на честь вітчима Богдана Медведчука.

Невістка Оксани Марченко показала свого маленького сина

За тиждень до початку повномасштабної війни в Україні Оксана покинула її територію. Вона зробила це двома автомобілями, про що стало відомо всій країні вже наступного дня. Безумовно, вона знала, що чекає на її батьківщину.

Де в цей самий момент перебували Катерина разом з сином достеменно невідомо, адже дівчина також могла евакуюватися, і не розповісти про це громадськості. Хоча після 24 лютого преса не одноразово повідомляла про те, що насправді Богдан разом сім’єю перебувають в Києві.

У зв’язку з неабиякою увагою до особистості зіркової невістки вона була вимушена створити новий акаунт в Instagram. Після зради національних інтересів сімейством Медведчука дівчині неабияк діставалося від публіки.

І лише нещодавно вона вирішила потішити користувачів мережі новим кадром, на якому постала разом з маленьким Віктором. Кадр був зроблений на тлі рожевих рододендронів. Обидва одягнені у світлий колір, а Катерина до того ж зробила вибір на користь підборів.

На знімках зіркова мама тримає свого малюка то на руках, то ніжно його обіймає, тримаючи долоню на його спині. Хлопчик виглядає дуже спокійним, а його погляд здається сумним. У маленького Віктора на щоках дуже рясний рожевий рум’янець, а на голові коротка зачіска.

Світловолосе янголятко з сумним поглядом: невістка Оксани Марченко показала свого маленького сина

Завдяки характеру дитини фотографія набуває неймовірно меланхоліїчного настрою, і від цього стає дуже ніжною і легкою.

Схожі статті

Маленький принц, який стане справжнім королем: Джамала показала спільні фото з сином до його 4-річчя

Любов матері — це найцінніше та найсильніше почуття, що існує на Землі. І особливо яскраво це демонструє співачка Джамала, яка готова щодня та повністю присвячувати себе власним дітям.