Джамала відвідала Сицилію та показала, як проходив її вікенд за кордоном: “Це трапилось зі мною випадково”

Відома українська виконавиця Джамала поділилася деталями своєї подорожі до Сицилії. Виконавиця виклала пост в Instagram, чим зворушила підписників.

На своїй сторінці в Instagram, відома українська співачка Джамала, поділилась з підписниками світлинами з подорожі до Сицилії. Джамала завжди мріяла відвідати цей острів та на фото просто світиться від щастя.

Співачка відмітила, що прокинулась немов у раю. Неймовірно сподобалось кришталево чисте море та спів пташок, а камінці на набережній нагадали обкладинку її альбому Qırım.

Джамала відвідала Сицилію
Джамала відвідала Сицилію

Натхненна італійськими фільмами, зірка мріяла про прогулянки Сицилійськими набережними. Серіал “Білий лотос” та фільм “Смак до життя” зробили вагомий внесок в сприйнятті виконавиці. Джамала каталась на екскурсійному катері, коли побачила знайомі місця, той самий готель в якому знімали відомий серіал “Білий лотос”. Виконавиця була вражена побаченим.

“Морозиво, Cannolo, люди. Місцеві діти кричать “babbo”з наголосом на “а”. Клас! А ви знали, що батько – це так само “Baba” в кримськотатарській?” – з теплом описує Джамала.

Співачку вразили краєвиди та атмосфера Сицилії. Саме тут вона хотіла б співати власні пісні. Виконавиця згадала про рідний Крим. Такий само гарний, який вона так любить та за яким сумує. Розчулена співачка не може зрозуміти, як безжалісна країна-агресор може так легко паразитувати на наших життях, руйнувати та громити історичні місця України.

Джамала виклала в соцмережі зворушливий пост про поїздку на Сицилію
Джамала виклала в соцмережі зворушливий пост про поїздку на Сицилію

Співачці не вистачило часу, аби глибше відкрити для себе Сицилію. Вона хоче повернутись туди в майбутньому, щоб продовжити екскурс в красу острова.

Підписники підтримали Джамалу та написали немало приємних слів. Але напевно найзворушливішим для виконавиці є побажання провести концерт на найбільшій сцені Криму.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.