Як виглядає колишня теща Олександра Пономарьова: Олена Мозгова показала свою маму, яку не відрізнити від дочки

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вперше за довгий час показала фанатам, як виглядає її матір. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Як відомо, перший шлюб у якому перебував знаменитий співак Олександр Пономарьов був цивільним, хоча і сприймався аудиторією доволі серйозно. Золотий голос України пов’язав своє життя з донькою легендарного композитора Миколи Мозгового. Мова йде про розкішну Олену Мозгову, яка не тільки змогла підкорити серце артиста, але потім його і розбити.

Олена Мозгова вперше за довгий час показала, як виглядає її мама

Саме вона подарувала зірці первістка. У пари з’явилася спільна донечка Женя. Також у життя Олександра увійшла Зоя, яка народилася у стосунках Олени з іншим чоловіком. І хоча у красуні є рідний батько, татом вона називає саме Пономарьова.

Ця історія кохання завершилася давно. І доволі драматично. В якийсь момент Олена зрозуміла що закохана в іншого чоловіка і прийняла рішення не обманювати благовірного та сказати все прямо. За її словами, фізичної зради не було.

Але співак вважає зовсім інакше, про що неодноразово говорив у своїх інтерв’ю, і що стало причиною повного розірвання взаємин між екс-подружжям. Примітно, що під час розлучення родина Олени була повністю на її стороні. Наприклад, її батько активно боровся з юристами за майно своєї дочки, яке вона не могла поділити з колишнім.

Олена Мозгова вперше за довгий час показала, як виглядає її мама

Частіше Мозгова розповідає у своїх інтерв’ю саме про батька, і причина зрозуміла. Її тато залишив неймовірний слід у культурі України і досі згадується у пресі, на найрізноманітніших заходах, тощо

Олена Мозгова вперше за довгий час показала, як виглядає її мама. Кадр з блогу продюсерки

Але про свою матір героїня нашої статті також не забуває. Наприклад, нещодавно зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook сімейне знімок, на якому показала усіх жінок власної родини. На знімку можна помітити і матір Олени.

Нагадуємо, що мати продюсерки та дружина Миколи Мозгового працювала головним режисером Національного палацу мистецтв “Україна”. У 2010-му вона стала вдовою. Композитор помер після дорожньо-транспортної пригоди.

Схожі статті

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.