Григорій Решетнік показав нового Холостяка і полишив усіх дару мовлення: засмаглий 71-річний дідусь в піджаку

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік знову заговорив про романтичний проєкт "Холостяк" та вразив вибором головного героя у Сполучених Штатах.

Вибір головного героя для шоуранерів проєкту “Холостяк” відіграє ледь не найважливішу роль. Саме від цього рішення залежить, наскільки будуть зацікавленими глядачі у перегляді шоу. Звичайно, так само важливий підбір учасниць, з якими він буде взаємодіяти. Тому дівчата часто дуже відрізняються із сезону в сезон.

Натомість формат самого героя залишається більш-менш усталеним. Це має бути успішний чоловік, за якого учасницям захочеться боротися. Він вродливий, розумний, знає, чого хоче, вміє залицятися та закохує в себе глядачок. Та чи реально трохи відхилитися від цього образу? Американські продюсери довели, що це можливо.

Григорій Решетник показав нового 71-річного Холостяка

Григорій Решетнік скористався привілеєм та покинув Україну
Григорій Решетник показав нового 71-річного Холостяка

Нещодавно ведучий проєкту на протязі усього його існування Григорій Решетнік опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію нового героя американської франшизи. На ній постав доволі зрілий чоловік приємної зовнішності. Григорій вирішив не тамувати своїх читачів і сам пояснив, кого вони побачили на кадрі.

“Новий сезон проєкту був названий Золотий Холостяк, і він надає унікальну можливість спостерігати за стосунками у зрілому віці. Тернер живе у будинку своєї мрії на красивому озері в Індіані. Він часто влаштовує барбекю, грає в піклбол, вболіває за свої улюблені спортивні команди Чикаго, катається на квадроциклах і проводить час з друзями та сімʼєю в ресторанах і місцевих закладах”, – поділився Григорій.

Примітно, що американський глядач дуже тепло прийняв нового героя, а особливо був зачарований його зовнішнім виглядом, адже мати таку форму і таку харизму – це фантастика.

Судячи з повідомлення Григорія, продюсери в Україні серйозно розглядають можливість запустити абсолютно аналогічне шоу і в Україні, тим паче, що в вітчизняному шоу-бізнесі та елітних колах повно зрілих чоловіків, які полюбляють увагу та публічність.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.