Невістка Софії Ротару звела її вічну молодість нанівець: як дружина сина легенди поставила свекруху на місце?

Легенда української естради Софія Ротару завжди інтригувала публіку секретами своєї молодості, яка зараз здається просто вічною. Та чи це так насправді?

Софія Михайлівна завжди славилася прекрасними зовнішніми даними, які їй подарувала сама природа. На відміну від більшості сучасних знаменитостей зірка не зверталася до косметологів та пластичних хірургів, а підкорювала аудиторію тим, чим нагородив її Господь.

З часом шанувальники помітили, що артистка майже не старіє. Поки її зіркові колеги трансформувалися та ставали помітно зрілими жінками, Софія Михайлівна взагалі не змінювалася. Ще 20 років тому фанатки буквально влаштували полювання на секрети збереження молодості, якими користуються артистка. І лише зараз зрозуміло, що велику роль у цьому зіграла генетика, адже Софія Михайлівна має масивні лицьові кістки. Завдяки цьому її обличчя не піддається сильні деформації, а правильний догляд за шкірою дав можливість уникнути зморшок.

Софія Ротару вразила молодим виглядом невістки

Софія Ротару похвалилася онуком-красенем
Софія Ротару вразила молодим виглядом невістки

Примітно, що наречену син Софії Ротару Руслан Євдокименко колись обрав, наче взявши за приклад свою матір. І раніше глядачі звертали свою увагу на те, що жінки схожі між собою. Процес старіння в них також відбувається однаково: Світлана здається лише вродливішою та доглянутішою з роками.

Софія Ротару вразила молодим виглядом 
невістки. Зліва направо: Ауріка Ротару, Руслан Євдокименко, Світлана Євдокименко, Софія Євдокименко, Софія Ротару та Анатолій Євдокименко

Так, сім’я поділилася родинними знімками, на яких можна побачити і зіркову невістку. Примітно, що Світлана не надто активна в соціальних мережах, а тому спостерігати за нею важко. На кадрах дружина Руслана виглядає просто приголомшливо, хоча має доволі скромний макіяж.

Нагадуємо, що неодноразово Софія Михайлівна говорила про те, що сім’я є для неї найбільшою цінністю. Невістку вона прийняла з розпростертими обіймами, а пізніше Світлана стала її стилістом та вдихнула нове життя у сценічну кар’єру зірки. Навіть якщо в родині відбуваються конфлікти, то публіка про це ніколи не дізнається, адже усі її члени ревно ставляться до питань приватності та ніколи не зачіпають сім’ю у своїх інтерв’ю.

Схожі статті

“Очей не відвести”: 39-річна Тіна Кароль показала свою елегантність у неймовірному образі total black

Популярна виконавиця Тіна Кароль завжди була прикладом чудового смаку та жіночності. Цього разу вона представила елегантний образ у чорному та зібрала купу компліментів.

“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.