Слава Камінська показала фото, на якому її діти відпочивають з Олексієм Арестовичем: цікава картина

Слава Камінська відома українська співачка, яка майже все своє життя займається музикою і співає неймовірно. Але репутація у жінки не найкраща, оскільки Слава часто потрапляє у скандали.

За останній час у житті співачки багато що змінилося, по-перше, вона переїхала до іншої країни, звісно, не через власне бажання, а через повномасштабну війну, яку росія розпочала у нашій країні. Разом зі своїми дітьми Слава живе в іншій країні, але не дає забути про себе українцям.

Слава Камінська
Слава Камінська

Слава любить власноруч створювати різні інфоприводи, оскільки їй потрібна популярність, яку за кордоном їй ніхто не зможе дати. Всім відомо, що Камінська розлучена. І довгий час вона приховувала свої стосунки. Але говорила, що коханий чекає на неї в Україні.

Та нещодавно у своїй історії Слава сказала, що гуляє з чоловіком, але про весілля вона нічого не розповідала, навіть не давала інфоприводів. Але з того часу всім стало настільки цікаво, хто ж став черговим обранцем співачки, що припускають різні варіанти.

А оскільки Камінська любить гратися з журналістами та аудиторією і розпочала викладати фотографії, які робить у фотошопі з різними обличчями зірок, до того ж ще й іноземними.

Так, наприклад, жінка показала фото з Олексієм Арестовичем та Ілоном Маском, де вони ніби-то лежать на ліжку з її дітьми в обіймах.

Звісно, такий вчинок не до кінця зрозумілий, адже жінка продовжує викладати фотографії зі знаменитостями й пише доволі саркастичні написи, які викликають у її аудиторії лише негатив та обурення, та здається, жінку це не хвилює, оскільки Слава любить створювати інтриги, які згодом ЗМІ обігрують по-своєму, а жінка продовжує на це реагувати та робить для себе умови, в яких вона є цікавою та популярною.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.