В парку годує білок: 35-річна Нікітюк показала світлину з дитинства – в білій сукні з косичками на фоні дерев

Зірка Нового каналу Леся Нікітюк поділилася архівною світлиною з прихильниками свого зовнішнього вигляду в дитинстві. Як виглядала улюблениця мільйонів в 6 років?

Українська телеведуча, акторка та блогерка Леся Нікітюк родом з Хмельницького. Здобула вищу освіту в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. За часів студентського життя брала активну участь в команді КВК “Торнадо Люкс”. Тому, не дивно, чому постановка “Галя, я в маршрутці” набрала таку кількість переглядів на YouTube, адже своєю харизмою знаменитість зачарувала всіх глядачів.

Цікаво, але телеведуча в дитинстві мала безліч комплексів з приводу великого зросту та худої фігури. Однак, досягнувши успіху в кар’єрі, обожнює себе, свої ноги та вроду.

Леся Нікітюк
35-річна Нікітюк показала світлину з дитинства

Телеканал СТБ зірці неодноразово натякав, що хоче бачити дівчину в ролі нової героїні романтичного реаліті-шоу “Холостячка”. Втім, Леся Іванівна завжди уміло віджартовувалася та не надавала конкретної відповіді.

Так, відома українська телеведуча Леся Нікітюк розповсюдила архівну світлину, який вигляд мала у свої 6 років. Маленька дівчинка в білій сукні з косичками позувала з мамою в парку, коли годувала пухнастих білочок.

35-річна Нікітюк показала світлину з дитинства

Затишна атмосфера природи та час проведений з мамою, Леся Нікітюк залишила в пам’яті на все життя та поділилася з користувачами соціальної мережі Instagram.

Нагадаємо, що блогер Богдан Беспалов розповів правду про минулі стосунки зірки. За словами Богдана, телеведуча хотіла стати дружиною впливового режисера чи телевізійного оператора, який нібито просував її скрізь, де тільки можна, а ще допоміг закріпитися на Новому каналі. Втім, Нікітюк висміяла цю ситуацію і закликала не вірити пліткам.

Схожі статті