14-річний син Тіни Кароль Веніамін влаштував “сцену ревнощів” через її танець з іншим чоловіком у ресторані

Єдиний син знаменитої української співачки Тіни Кароль Веніамін вразив мережу своєю реакцію на її танець в ресторані з іншим чоловіком. Усі деталі в нашій статті.

Свого єдиного сина Тіні Кароль довелося виховувати самостійно. Її чоловік Євген та відповідно батько хлопчика помер, коли дитина була зовсім маленькою. Родина жила у великому будинку в передмісті, який колись придбав покійний благовірний артистки. Зв’язати своє життя з новим обранцем Тіна Кароль так і не змогла, хоча неодноразово говорила про те, що її серце виліковується та хоче любові.

Син Тіни Кароль Веніамін влаштував сцену ревнощів

Зараз спадкоємцю артистки 14 років. Хлопчик навчається в елітному ліцеї у Великобританії і бачиться з матір’ю не часто. Зазвичай юнак на канікулах їздить з нею у подорожі. Під час повномасштабної війни він майже не бував вдома.

Втім, нещодавно шанувальники ціни були приємно вражені новим відеороликом з родиною, який потрапив до мережі. На ньому Тіна Кароль танцює з відомим хореографом Дмитром Жуком.

Тіна Кароль та Дмитро Жук на шоу "Танці з зірками"
Тіна Кароль та Дмитро Жук на шоу “Танці з зірками”

Зустріч сталася в ресторані і одразу перетворилася на запальні рухи. У той самий час підліток продовжував сидіти за столом і навіть не дивився на партнерів, які демонстрували свої па. Навпроти, обличчя Веніаміна говорило про його стурбованість ситуацією.

Син Тіни Кароль Веніамін влаштував сцену ревнощів

Користувачі, побачивши, як зірковий син реагує на чоловіка поруч з матір’ю, почали жартувати та коментувати поведінку хлопчика, але без негативного підтексту.

Син Тіни Кароль Веніамін влаштував сцену ревнощів

Нагадуємо, що незадовго до початку повномасштабної війни в Україні Тіну Кароль підозрювали у романі з її піар–менеджером Павлом Орловим, з яким зірка прийшла на захід, тримаючись за руки. Однак певна частина аудиторії була впевнена, що насправді між ними нічого немає, а поп-діва застосовує трюки піару.

Після 24 лютого артистка була здебільшого зосереджена на благодійності та власній творчості. А тому про кохання навіть не заходила мова. Лише нещодавно артистка публічно звернулася до матері Дана Балана, заявивши, що її син — найкращий чоловік у світі.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.