Змагається з Дантесом: Дорофєєва після позиції колишнього бути чайлдфрі стала мамою – найсолодші “тортики”

Ресторатор Міша Кацурін в публічному просторі став обговорюваним та впізнаваним завдяки стосункам, а тепер шлюбу зі знаменитою музичною виконавицею Надею Дорофєєвою, які спочатку приховали своє весілля.

Так, 13 липня відома українська співачка та ресторатор Міша Кацурін оголосили публіці, що тепер вони є сімейною парою. Публіка давно викрила зірок, що вони збираються одружуватися, однак парочка цієї інформації в мережі ніяк не коментувала.

У дописі Надя та Маша оприлюднили світлини з весілля та в жартівливій формі зізналися, що тепер вони нова родина. Колишній чоловік Володимир Дантес розповів, що його на весілля ніхто не запрошував, але про їхні плани святкувати урочистість знав.

Ба більше, вважає це дивним, аби він наважився прийти на свято до колишньої дружини та людини, яка колись була його другом. Цікаво те, що в одному з інтерв’ю Дантес жартував, що був би не проти прийти на весілля Дорофєєвої та Кацуріна, мовляв, міг бути почесним гостем, але бачимо, що реальна позиція Володимира трішки інша.

Маші Єфросиніній у відвертому інтерв’ю Володимир Дантес зізнався, що зміг пережити важке розлучення, публічні обговорення прихильників та відпустити всі образи.

Так, нещодавно український ресторатор Міша Кацурін оприлюднив світлини, як проводить час зі своїми дітьми від попереднього шлюбу з Дашею Кацуріною та дружиною Надею Дорофєєвою. На світлині Надя широко посміхалася дітлахам, розважала їх та видно, що була на одній хвилі. Ніжно тримала за руку майже 2-річного Івана, а 7-річна Олександра дивилася в камеру тата.

“Але найсолодші тортики по цю сторону скла”, – підписав світлину Міша.

Дорофєєва після позиції колишнього бути чайлдфрі стала мамою

Також подружжя вирішило піти до кінотеатру, де показали, як діти із захопленням дивилися фільм. Такий час з батьком та його новою дружиною, Іван та Саша будуть згадувати з посмішкою на обличчі.

Міша Кацурін показав, як проводить час з дітьми

Нагадаємо, що Володимир Дантес зізнався, як поладнав з дітьми Даші Кацуріної. Розповів, що вони в хороших відносинах, адже розуміє, що це діти жінки, яку він кохає. Додав, що Іван та Олександра мотивують його працювати ще більше, аби кохана та її нащадки мали все необхідне.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.