Єдиний спадкоємець, якого подарувала не Камалія: як виглядає син-бізнесмен мільярдера Мохаммада Захура

Найбагатша співачка України Камалія перебуває у шлюбі з мільярдером Мохаммадом Захуром вже 20 років. За цей час спадкоємці бізнесмена стали зрілими людьми.

Коли Камалія познайомилася з Мохаммадом Захуром, у його житті вже було двоє дітей, і до того ж дорослих. Хоча чоловік не був щасливим у шлюбі, він не поспішав розлучатися, так як не хотів залишати своїх спадкоємців без батька поруч. Так, донька бізнесмена Таня була молодшою за його обраницю всього на декілька років. Арман, звісно, був взагалі дуже юним.

Камалія показала, як виглядає її пасинок Арман

Камалія показала, як виглядає її пасинок Арман Захур
Камалія показала, як виглядає її пасинок Арман Захур

Підприємець майже не обговорював з журналістами свою попередню родину, а про матір дітей взагалі мовчав, розказавши лише про те, що цей шлюб здебільшого підтримували його батьки, які дуже ревно ставилися до традиційних цінностей, а тому він не поспішав повідомляти їм про розлучення та одруження з іншою.

Втім, рано чи пізно преса до сімейства б дісталася. Після початку повномасштабної війни в Україні стало відомо, що бізнесмен разом з дочками від співачки та сином Арманом евакуювалися до Великобританії і стали жити у Тані в будинку. Жінка при цьому заміжня і має декількох дітей.

Камалія в свою чергу не поспішала покидати Україну і до останнього знаходилася під Києвом. Лише згодом чоловіку вдалося вмовити зіркову дружину приїхати до дочок, натиснувши на її материнські почуття.

Багато місяців сім’я проводила час разом, але не обійшлося без конфліктів, в результаті яких українська артистка вирішила, що їй необхідно з’їхати та повернутися додому.

Як зізнався сам Мохаммад, причиною сварок послужило невдоволення Тані через висловлювання Камалії на рахунок росіян. Тоді ж з’ясувалося, що колишня дружина бізнесмена та матір двох його дітей проживає в російській федерації.

Арман, Мохаммад та Камалія Захур
Камалія показала, як виглядає її пасинок Арман. Арман, Мохаммад та Камалія Захур

Старші діти герої нашої статті закінчили Московську школу бізнесу. Після цього Арман переїхав до України та проживав разом з родиною. Таня ж обрала Великобританію. Тим паче, що конфлікти зі своєю мачухою вона мала завжди. Навіть 15 років тому у своєму інтерв’ю Камалія зазначила, що прекрасно ладнає з єдиним сином свого чоловіка, і ніяк не може знайти спільну мову з його дочкою. Зараз Арман знаходиться за кордоном, але чим займається, окрім бізнесу достеменно невідомо.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.