Віктор Павлік тут не конкурент: Катерина Репяхова дочекалася на свою головну “повнолітню” любов

Молода дружина відомого українського виконавця Віктора Павліка збентежила мережу, показавши, як виглядає її любов. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Дружина заслуженого артиста України Віктора Франковича Павліка Катерина вже декілька років активно веде особистий блог в Інстаграм. За цей час вона встигла набрати лояльну аудиторію, а також викликати перманентний інтерес до своєї особистості. Зірка регулярно публікує нові фотографії та розповідає про те, як проходять її будні.

Молода дружина Віктора Павліка публічно показала свою любов

29-річна Катерина Репяхова зробила гучну заяву в мережі – Віктор Павлік відразу одужав
Молода дружина Віктора Павліка публічно показала свою любов

Безумовно, не обходиться і без критики, яку часом блогерка сприймає доволі відкрито і на яку не боїться реагувати публічно. Зараз героями її блогу здебільшого є чоловік, а також маленький син Михайло. Часто серед контенту з’являється її матір.

Однак, близькі родичі часом також не проти зробити декілька кадрів з блогеркою. Наприклад, нещодавно Катерина оприлюднила на особистій сторінці в Instagram новий знімок, який вона зробила з близькою для себе людиною. Зокрема, вона назвала дівчину своїм коханням. Примітно, що нова героїня блогу Катерини дуже сподобалася аудиторії. Зокрема, вона набрала велику кількість компліментів стосовно своєї зовнішності.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Катерина неодноразово забирала сина та рушала до Ізраїлю. Але зірка запевняла, що це не було евакуацією, а запланованою поїздкою до родичів. Блогерка відпочивала в гостях у своєї сестри та прекрасно проводила час, після чого поверталася додому.

Зараз близькі планують поїздку до неї, не дивлячись на військові дії, які розгорнулися в країні. Тим часом здоров’я Михайлика викликає багато питань. Хлопчик досі не заговорив і Катерина зізнається, що з діагнозом поки незрозуміло. Вона також припускає, що є імовірність поїздки до Ізраїлю з метою лікування. Віктор Франкович ситуацію не коментує, але на даний момент родина не панікує та уважно ставиться до сина. Шанувальники підтримують родину діляться своїм досвідом, так само, як блогерка розповідає про свій.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.

В’єтнамки під штани-палаццо: Віра Брежнєва показала, як виглядає жіноча італійська мода 2024 (ФОТО)

Віра Брежнєва завжди славилася фантастичним смаком при виборі одягу. Зірка здатна створити чудовий образ навіть без допомоги стилістів. А італійська мода та сотні бутиків лише сприяють експериментам!