Вийшла заміж за Жадана? Христина Соловій підвʼязала стрічками білу сукню з корсетом і вразила новиною

Знаменита українська співачка Христина Соловій сколихнула мережу, з'явившись на сцені у розкішній білій сукні з корсетом та неймовірним декором.

Тривалий час Христину Соловій асоціювали з її колишнім наставником Святославом Вакарчуком. Їхня співпраця дійсно була неймовірно плідною, адже навіть зараз вплив музиканта відчувається у творчості його екс-підопічної. Тим не менш, їхні шляхи давно розійшлися. Чутки про роман між артистами вщухли, а в житті Христини відбуваються на менш насичені події, але вже ніяк не пов’язані зі Святославом.

На повістці дня її стосунки зі знаменитим письменником Сергієм Жаданом. Після кліпу, в якому глядачі мали можливість побачити довгий та ніжний поцілунок між зірками, імовірна пара засвітилася під час прогулянки під руку. До того ж стало відомо, що поет розлучається зі своєю дружиною. На питання про роман з ним Христина так і не відповіла, давши відсіч журналістам. А втім, глядачі впевнені, що між ними вже давно розгорілося полум’я кохання.

Христина Соловій підвʼязала стрічками білу сукню з корсетом

Сергій Жадан у кліпі Христини Соловій Юність
Христина Соловій підвʼязала стрічками білу сукню з корсетом і вразила новиною

Примітно, що спілкування з поетом, яке безумовно доволі активне, принесло плоди і в творчості Христини. Її хіти серйозно відрізняються від попередніх. Також зазнав змін її сценічний образ. Нещодавно Соловій оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нове відео свого виступу, на якому вона постала у розкішній білій сукні.

Наряд доповнюють корсет та стрічки на плечах. Так як зйомка проводилася знизу, помітно, що все продумано до найдрібніших деталей, і у неприємну ситуацію через камери глядачів Христина точно не потрапить. На голові у співачки романтична зачіска, а на обличчі легкий макіяж.

Композицію доповнює мікрофон, який задекорований живими ліліями. Мало того, квітки білосніжні. Усе це вкупі нагадує весільний настрій, і хто знає, можливо Христина прямо натякає на те, що носить в своєму серці і до чого готується прямо зараз.

До речі, образ співачки дуже сподобався користувачам і супроти традиціям спілкування в соціальних мережах майже не заробив жодної критики.

Схожі статті

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.