Злата Огнєвіч пішла на експерименти із зовнішністю, але щось пішло не так: “Прийшла зробити гарні бровки”

Злата Огнєвіч – знаменита українська співачка, яка відкрила себе справжню на проєкті "Холостячка-2" та завоювала любов української публіки не тільки до своєї персони, а й до власних хітів.

Так, після невдалої спроби побудувати стосунки на телеекрані на очах у мільйонів глядачів, Злата Огнєвіч зізналася, що їй не подобаються питання особистого характеру, коли нав’язують заміжжя та народження дітей. Вона впевнена, що всьому свій час, не турбується, що досі не створила власної сім’ї та повністю занурилася у творчу діяльність.

З початку повномасштабного вторгнення знаменитість долучилася до інших українських зірок, які активно допомагають Україні та пересічним громадянам коштами, тому і сама в соціальних мережах відкриває масштабні збори для Збройних сил України.

У Злати Огнєвіч знову розбите серце
Злата Огнєвіч

Так, нещодавно відома українська артистка Злата Огнєвіч показала зовнішні зміни, коли вдалася до фарбування своїх брів в одному з салонів столиці. Спочатку її брови набули густого чорного кольору, які відразу впадають в око, але потім заспокоїла аудиторію підписників та показала, який вигляд вони мають після закінчення процедури.

Нові брови вийшли обережними, виразними та не вбирають в себе погляд ока вираженим чорним кольором, як було до цього. Додала, що вона не любить темних брів, тому ходить до візажиста для того, аби часу від часу їх висвітлювати:

“Прийшла зробити гарні бровки, але щось пішло не так. З бровами – все ок. Я просто їх час від часу висвітлюю”.

Злата Огнєвіч пішла на експерименти із зовнішністю, але щось пішло не так

Також співачка порекомендувала свого спеціаліста, візажистку яка зробила таку красу, тому на будь-який привід свята дівчатка від неї отримають гарний професійний макіяж.

Нагадаємо, що Злата Огнєвіч неодноразово стикалася з переслідуваннями від таємних прихильників. Останній з них діставав дзвінками, повідомленнями та навіть чекав знаменитість біля під’їзду її будинку, тому зірка вирішила звернутися до правоохоронних органів.

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.