Катя Осадча показала вигляд без макіяжу, в якому попрямувала на роботу: “Як на свято” – потім стала Барбі

Українська телеведуча Катерина Осадча повідомила про старт знімання нового сезону "Голос країни" у Варшаві та показала свій зовнішній вигляд до роботи та після професійного гриму.

Так, часто зірки українського шоу-бізнесу, які слідкують за собою та своєю зовнішністю показують вигляд без косметики. Наприклад, співачка Тіна Кароль, коли вона вдома постає перед підписниками у своєму блозі в домашньому вигляді без косметичних засобів на обличчі.

Знаменита телеведуча Катерина Осадча показала свою зовнішність, коли прямувала на роботу. Повідомила, що почалися знімання нового сезону вокального проєкту “Голос країни”, який глядачі побачать вже цієї осені.

Катерина Осадча
Катя Осадча показала вигляд без макіяжу, в якому попрямувала на роботу

На знімальний майданчик знаменитість прибула без макіяжу та у чорній довгій сукні, де свій образ “до” показала в дзеркалі ліфта. На сцену телеведуча вийшла в трендовому рожевому костюмі, підтримавши відомий челендж, з фільму “Barbie”. Зазначимо, що навіть без професійного макіяжу Осадча мала доглянуту шкіру обличчя, яка сяяла, адже зірка намагається ретельно за собою слідкувати кожного дня.

Катя Осадча показала вигляд без макіяжу, в якому попрямувала на роботу

Нагадаємо, що над 13-м сезоном шоу “Голос країни” українці працюють спільно з поляками, адже співочий проєкт знімається на території Варшави та транслюватиметься в обох країнах українською мовою. На прем’єру варто очікувати восени цього року.

За словами продюсера “Голос країни” Володимира Завадюка, над створенням сцени, її оформленням займалася польська команда, а візуальну графіку створили українські декоратори. Вже не секрет, що тренерами нового сезону проєкту стали солістка гурту “The Hardkiss” Юлія Саніна, продюсер Іван Клименко, співак Артем Пивоваров та співачка Надя Дорофєєва, яка вже була тренером-переможцем в 11 сезоні.

Схожі статті