Тицьнула носом у торт і не випускала чоловіка з рук: Камалія показала, як гуляла день народження Захура

Найбагатша співачка України Камалія показала ексклюзивні кадри з сімейного свята, яке було влаштоване на честь дня народження Мохаммада Захура.

Шанувальники очікували, що після того, як Камалія об’явила про розлучення з мільярдером Мохаммадом Захуром, пара буде бачитися набагато рідше. Однак все сталося рівно навпаки: бізнесмен є постійним героєм публікацій артистки. І все закрутилося настільки, що тепер фанати впевнені, нібито співачка і не збирається йти від чоловіка, а пропіарилася на їхніх стосунках.

Як виглядає Таня Захур
Камалія показала, як пройшов день народження Мохаммада Захура

До того ж нещодавно вона була гостею на радіо, і на отримане питання про те, чи разом вони з колишнім, не змогла відповісти на запитання, залишивши його підвішеним у повітрі.

Камалія показала, як пройшов день народження Мохаммада Захура

Тим часом шанувальники все більше схиляються до думки, що навіть за найгіршим сценарієм, який міг розгорнутися вдома у зіркового подружжя, все закінчилося добре. Наприклад, цьому посприяло свіже відео артистки, яке вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Так, Мохаммад відсвяткував свій 72-й день народження.

Спочатку зірка ніжно привітала його публічно, зізнавшись у коханні. Наступного дня Камалія показала відео, на якому вона разом з матір’ю Інною Петрівною, а також дочками-двійнятами Арабеллою та Мірабеллою стоять біля іменинника та допомагають йому задмухати свічки.

За увесь цей час зірка майже не відривала своєї руки від колишнього чоловіка, а одна з дочок намагалася тицьнути батька носом у торт, який вони для нього приготували. Їй це, до речі, не вдалося. Тим часом зіркова теща буквально сяяла від щастя і зовсім не була схожою на людину, яка хвилюється за шлюб своєї дочки. Тож є висока імовірність того, що незабаром шанувальники почують прекрасну історію примирення пари.

Нагадуємо, що за офіційною версією, рішення розлучитися передував тривалий конфлікт між артисткою та старшою дочкою бізнесмена. Жінки не поладнали з самого початку, а війна лише погіршила ситуацію між ними. Зокрема стало відомо, що матір зіркової падчерки — росіянка.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.